1080p Very High ayarlarda oynatacak ekran kartı tavsiyesi

Mahir2387

Centipat
Arkadaşlar 1500 TL ekran kartına ayıracak bütçem vardır. Kalan 500 TL ile de RAM almayı düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz? Amacım 1080p Very High ayarlarda minimum 60 FPS oynaması yeterli olur. 60 FPS için o kadar ayırmaya gerek yok derseniz başka önerilerinize de açığım.

Oynadığım oyunlar:

Resident Evil 2 Remake
Fortnite
CS:GO
FIFA 20
PUBG
Call of Duty son çıkanı
NBA 2K20
Apex Legends
Metro Exodus

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeni 1800 TL yaparsan Vatan'da şu an MSI 1660Ti Ventus modeli var, kaçırma derim o fiyata çok iyi. Kalan 200 TL ile 8 GB RAM alırsın, daha sonra 200 TL daha biriktirip 16 GB yaparsın. Böyle yapmak en mantıklısı.
Yok senin mantığınla yapacaksan 1500 TL'ye alabileceğin en iyi ekran kartı RX590. MSI GeForce GTX1660Ti VENTUS XS 6G 6GB GDDR6 192Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Bu arkadaşa katılıyorum 1660ti al ben RX570 kullanıcısıyım aldıktan 1-2 gün sonra buraya gelip wattman hatası konusu açarsın alırsan da benim o hata ile ilgili çözüm konuma bak işine yarayabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı