1080p video izleyebilmek için Wi-Fi anteni önerisi

Hakan Yusuf

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 2600 3.40 GHz
AMD Radeon HD 6570
8GB Dual Ram
Windows 10 Pro
Bilgisayarım aslında laptop fakat üzerinde takılı olan dahili Wi-Fi adaptörü bozuk yaptırmak yerine bir Wi-Fi anteni/adaptörü almak istiyorum.
Adaptörü oyun ve YouTube'da 1080p video izlemek için kullanacağım önerebileceğiniz bir Wi-Fi anteni var mı?
Ben birkaç tane buldum fakat hızı 600 Mbps YouTube'da video izlerken donma takılma vs yapar mı?
Bir de modem bilgisayara biraz uzak.
şu tipde bir aygıt arıyorum
şuanki sistemim windows 8.1 ancak yakın zamanda windows 10'a geçmeyi planlıyorum 2 yazılımada uyumlu olması gerekiyor

Modem zayıf sinyal veriyorsa verim almak zor. İyi bir repeater gerekebilir. Modem ile bilgisayara girdiğiniz oda arasında bir yere takarsanız verim artar.
Wi-fi kartınız bozuksa aynısından veya aynı yapıda yenisi ile değistirebilirsiniz.
USB adaptörler kesin uyar ama iyileri pahalıdır.
Laptop modeli nedir?
Wi-fi kartınızın modelini biliyor musunuz?

Bütçe belirtmeyi biraz daha indirirsek 100 TL veya daha aşağısı bir fiyatta bulabilirseniz.

Modem zayıf sinyal veriyorsa verim almak zor. İyi bir repeater gerekebilir. Modem ile bilgisayara girdiğiniz oda arasında bir yere takarsanız verim artar.
Wi-Fi kartınız bozuksa aynısından veya aynı yapıda yenisi ile değistirebilirsiniz.
USB adaptörler kesin uyar ama iyileri pahalıdır.
Laptop modeli nedir?
Wi-Fi kartınızın modelini biliyor musunuz?

Bilgisayarım HP 650 notebook PC.
Wi-Fi kartı modeli ralink RT3290 802.11 bgn Wi-Fi adapter.

Bütçe belirtmeyi biraz daha indirirsek 100 TL veya daha aşağısı bir fiyatta bulabilirseniz.
O zaman sizin wi-fi kartınızın aynısından almanız lazım. Modelini biliyor musunuz?
Intel N7260 gibi bir model dual band ve iş gören half PCI Wi-fi karttır. Uygun flyata da bulunur. Mesela güncel bir ilan 50 TL'ymiş:

Yeni konular

Geri
Yukarı