1080p yüksek ayarlarda 60 FPS için ekran kartı önerisi

Bu senenin oyunlarının sistem gereksinimlerine baktınız mı?
Bende 6600 var, 1080p 60/60+ AAA ve aa oyunlar için sanırım en fazla 2-3 sene ömrü kaldı.

Önerdiğim kartlar 6600'den çok daha güçlü ayrıca bu kartlar 2K ya kadar zorlanabiliyor. 1080p Ultra ayarlarda en az 3-4 sene götürür. Ama çok grafik takıntın yoksa dediğim gibi bu süre uzar. Hem yeni teknolojiler de geliyor FSR gibi bunların da çok etkisi olacaktır.

Önerdiğim kartlar 6600'den çok daha güçlü ayrıca bu kartlar 2K ya kadar zorlanabiliyor. 1080p Ultra ayarlarda en az 3 sene götürür. Ama çok grafik takıntın yoksa dediğim gibi bu süre uzar. Hem yeni teknolojiler de geliyor FSR gibi bunların da çok etkisi olacaktır.
FSR 3.0 ın 6000 serisine gelmeme ihtimali var.1080P ultra da en az 6 sene demişsiniz ondan dolayı dedim.
Sanırım 6 sene sonraki oyunlar 1080P için şuan ki üst düzey kartlara ihtiyaç duyacak,malum UE5 oyunları şuan geliştirme aşamasında.

FSR 3.0'ın 6000 serisine gelmeme ihtimali var. 1080p Ultra da en az 6 sene demişsiniz ondan dolayı dedim.
Sanırım 6 sene sonraki oyunlar 1080p için şu anki üst düzey kartlara ihtiyaç duyacak, malum UE5 oyunları şu an geliştirme aşamasında.

Yok zaten en az 6 sene Ultra da götüremez ben orada 60 FPS verecek şekilde götürürü kastetmiştim yanlış anlaşılmış sanırım.

Geri
Yukarı