1080P'de 3600X ve RTX 2070 uyumlu olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1080P için kullanılacağını yazıyorsunuz hala ve aldığı FPS değeri üzerinden konuşuyorsunuz ve bilip bilmeden yanıt atmayın diyorsunuz :D Birincisi bilmemek değil öğrenmemek hata. Hatamı anlayıp mesajımı düzenledim. Bunun üstüne 50 kere bilip bilmeden yazman zaten seninle tartışmamam gerektiğini gösteriyor. Tartışmaya girmem hata 🤭

Evet hocam. Siz çok fazla zekisiniz. Baksanaza benim hangi videoyu izlediğimi bile biliyorsunuz. Bilgisayardan bir tek siz anlıyorsunuz. Benim kesin konuşmama sebebim söylediğim şeyin yanlış olduğunu öğrendikten küçük düşmeyip sizin gibilerin ağzına laf vermek istemediğimden kaynaklıdır. İzlediğim videonun linkini atayım bakın bakalım sizin dediğiniz videolardan mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Üstteki aynısı? Ne diyeyim düzeltmeyim 1080P için fazla mı diyeyim yanlış bilgi mi vereyim.
Evet hocam. Siz çok fazla zekisiniz. Baksanaza benim hangi videoyu izlediğimi bile biliyorsunuz. Bilgisayardan bir tek siz anlıyorsunuz. Benim kesin konuşmama sebebim söylediğim şeyin yanlış olduğunu öğrendikten küçük düşmeyip sizin gibilerin ağzına laf vermek istemediğimden kaynaklıdır. İzlediğim videonun linkini atayım bakın bakalım sizin dediğiniz videolardan mı?

2. izlediğiniz videoda kullanım değerleri yok ki biz kullanım değerlerinden bahsediyoruz.
Eğer yanlış bilgi istiyorsanız vereyim rtx 2070 4k kartı 240fps veriyor.

Son düzenleme:
N.

Üstteki aynısı? Ne diyeyim düzeltmeyim 1080P için fazla mı diyeyim yanlış bilgi mi vereyim.

2. izlediğiniz videoda kullanım değerleri yok ki biz kullanım değerlerinden bahsediyoruz.
Evet sizin attığınız video. Yani sizin o dediğiniz videolardan değil. Demek ki bende sizin izlediğiniz videoları izleyebiliyorum değil mi? İkinci attığım video aralarındaki FPS farkını gösteriyor. Ve aralarında %5'lik dahi fark yok. Neden 1080P için RTX 2070 alayım?

Ben zekiyim mi dedim bir şey bilmiyorsun mu dedim yanlış görmüş anlamış olabilirsin dedim nedir bu atar attığınız videoyunun aynısını izliyorum orada darboğaz yapacak bir işlemci var o yüzden öyle oluyor diyorum ve sadece sayılı oyunlarda darboğaz yapıyor 3600 çok daha güçlü bir işlemci oyun optimizasyonunda sıkıntı olmazsa darboğaz neredeyse hiç yapmaz.

Evet sizin attığınız video. Yani sizin o dediğiniz videolardan değil. Demek ki bende sizin izlediğiniz videoları izleyebiliyorum değil mi? İkinci attığım video aralarındaki FPS farkını gösteriyor. Ve aralarında %5'lik dahi fark yok. Neden 1080P için RTX 2070 alayım?

Bak sana bir şey demedim ayrıca orada MSI gamiing Z kullanılıyor konumzu FPS farkı değil üst modellerle, kullanım %65 olmuyor kullanım diyoruz biz ayrıca 2K 75 FPS mi 108*p 144FPS mi hangi oyunları oynuyorsan ona göre seçersin ben 1080P için fazla değil diyorum.

Son düzenleme:
Ben zekiyim mi dedim bir şey bilmiyorsun mu dedim yanlış görmüş anlamış olabilirsin dedim nedir bu atar attığınız videoyunun aynısını izliyorum orada darboğaz yapacak bir işlemci var o yüzden öyle oluyor diyorum ve sadece sayılı oyunlarda darboğaz yapıyor 3600 çok daha güçlü bir işlemci oyun optimizasyonunda sıkıntı olmazsa darboğaz neredeyse hiç yapmaz.
Söylemiyorsunuz ama ima ediyorsunuz. Ben baktım diyorum izledim diyorum yanlış yere bakmışsındır da yeminde ederim ama kanıtlayamam falan. Şimdi de bakmış olabilirsin diyip kendi kendinizle çelisiyorsunuz. Yazdıklarınızı tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Yazdığınız son cümlede nerdeyse hiç yapmaz lafı darboğaz yapmaz demek değildir. Ayrıca sadece video izlemek ile anlaşılmaz. Önemli olan kullanıcı deneyimleridir. Ben genelde videolara bakmak yerine Türk ya da yabancı farketmeksizin forum sitelerine girip insanların yaptığı yorumlara göre hareket ederim. Tabi söyledikleri bana mantıklı gelirse. Ve RTX 2070'i siz ve bir kaç kişi haricinde 1080P'de tavsiye eden kimseyi görmedim.

Söylemiyorsunuz ama ima ediyorsunuz. Ben baktım diyorum izledim diyorum yanlış yere bakmışsındır da yeminde ederim ama kanıtlayamam falan. Şimdi de bakmış olabilirsin deyip kendi kendinizle çelisiyorsunuz. Yazdıklarınızı tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Yazdığınız son cümlede neredeyse hiç yapmaz lafı darboğaz yapmaz demek değildir. Ayrıca sadece video izlemek ile anlaşılmaz. Önemli olan kullanıcı deneyimleridir. Ben genelde videolara bakmak yerine Türkya da yabancı fark etmeksizin forum sitelerine girip insanların yaptığı yorumlara göre hareket ederim. Tabi söyledikleri bana mantıklı gelirse. Ve RTX 2070'i siz ve birkaç kişi haricinde 1080P'de tavsiye eden kimseyi görmedim.

Hayır siz kesin konuşmuyorsunuz bende atışmaktan yorulduğum için kesin yazmıyorum vallahi bıktım artık RTX 2070'i 2K 75 FPS oynayın o zaman monitörede ekstra ekstra 700TL fazla verin öyle yapmak yerine 2070 Super almak varken o zaman herkes bildiğini yapar tabii ki bu tartışma RTX 2070'in %65 1080P'de kullanılıyor dediniz ben de hayır öyle değil 1080P'de 3600 ile kayde değer darboğaz yapmaz ve o yüzden kullanım %95'lerdemin %85'lerde olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı