1080Ti SLI ve X370 Sistem

Ya ben toplamadım aslında bizim ekipten arkadaşlara hem projeler hemde oyun için sağlam bişey istedim bunu önerdiler, bende bir kaç mağazayı gezdim 20bin civarı bir fiyat veriyorlar. Bu hafta içi inşallah toplatacağım. Konuyu düzeltmeye çalıştım ama beceremedim. Yorumun için sağol.

Aha simdi geldik kuru fasulyenin faydalarina...
@Barış Tolon Hocam BERWAR bir sureligine foruma veda etti. Etiketlemissiniz de bilgilendireyim dedim.
Vedalar acı ama güzeldir...

@OguzJ Sistem guzel hocam eksigi yok. Fare, klavye ve kulaklik haric konusuyorum onlardan anlamiyorum. Onun disinda sistem gayet guzel. Canavar, canavar :).

Hocam hatırlatmayın ya, hala inanamıyorum; bilinçaltım akşama girer diye mesajlar yolluyor. Şimdi birini RX480'in iyi olduğuna inandırmak için kimi çağıracağım? Sizi çağırırım bu arada. Sistem muhteşem tabii, buna iyi bir SLİ köprüsü almayı unutma. O fotoğrafların peşini bırakmam yalnız.

Msi'ın kendi sli köprüsünü alacağım zaten, monitor olarakta ufak bir araştırmayla asus Pg278q yi keşfettim. Moderatör arkadaşlar coolermaster'o corsair olarak değiştirirlerse sevinirim.

Msi'ın kendi sli köprüsünü alacağım zaten, monitor olarakta ufak bir araştırmayla asus Pg278q yi keşfettim. Moderatör arkadaşlar coolermaster'o corsair olarak değiştirirlerse sevinirim.
Kendiniz ''mesajı düzenle'' ile değiştirebilirsiniz.

MSİ ile Asus'u SLI yapabilirsiniz. GPU, aynı olduğu sürece sıkıntı olmaz.

Bu arada sistem canavar. Hayali değil ise, hayırlısı olsun.

Değerli yorumlarınız için sağolun. Bu arada cahilliğimi mazur görün duzenle seceneğini goremiyorum :))

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı