10870h laptop sıcaklığı

techakn

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 hafta önce ASUS ROG STRIX G15 G512lv isimli laptopu aldım. Sıcaklık sanki bana fazla geldi. Sizce normal Windows'ta veya Valorant gibi FPS oyunlarında sıcaklık ne kadar olmalı? Intel i710th gen 10870h, RTX 2060, 8 GB RAM var. Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Bir şey değil hocam. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Hocam ben dizüstü bilgisayarın içinden çıkan RAM markasını biliyorum ancak ülkemizde satılmamakta, isterseniz bakın diye yine de yazacağım. RAM markası Micron by Crucial 3200Mhz DDR4 CL22 SO-DIMM RAM olarak geçiyor. Benim elimde şu an zaten dizüstü bilgisayarın içinden çıkan RAM var. İsterseniz onu size satabilirim. Bunun dışında ben yukarıda mesajı tekrar düzenledim; ben 2x 16 GB RAM yapmıştım ve stoğu biten RAM 16 GB olan versiyonu. Ben de 8 GB olan versiyonunu buldum aşağıya link bırakıyorum. Ancak uyarmalıyım linkte sadece "1 adet fiyatı" yazıyor. Siz 2 adet alacağınız için o fiyatı 2 ile çarpınız.

Link: Kingston HyperX IMPACT 8 GB 3200 MHz DDR4 CL20 SODIMM HX432S20IB2/8 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Gördüm şimdi çok teşekkürler hocam.
Hocam bu arada ne kadara satabilirsiniz elinizdeki rami?

Bir şey değil hocam tekrardan aklınıza takılan bir soru olursa buraya beni de etiketleyerek mesaj yazabilir, yine aynı şekilde beni etiketleyerek konu açabilirsiniz. Yardımcı olabildiysem ne mutlu .

Bir şey değil hocam tekrardan aklınıza takılan bir soru olursa buraya beni de etiketleyerek mesaj yazabilir, yine aynı şekilde beni etiketleyerek konu açabilirsiniz. Yardımcı olabildiysem ne mutlu .
Hocam Micron marka Ram duymamıştım daha önce kaliteli mi sizce? Ve eğer satabilirseniz ne kadara satabilirsiniz?

Hocam bu arada ne kadara satabilirsiniz elinizdeki rami?
Hocam RAM fiyatı 320 TL kargo size ait olacak şekilde yollayabilirim. Yanlış anlamayın ancak konuşmanın devamı olacak ise techopath_xbea@hotmail.com e-posta adresinden devam edebiliriz. Sebebi ise forum kurallarına göre ticaret konuşulmuyor eğer satılık ilanı altında mesajlaşmıyorsak.
Hocam Micron marka Ram duymamıştım daha önce kaliteli mi sizce? Ve eğer satabilirseniz ne kadara satabilirsiniz?
RAM markası olarak çok köklü bir marka kendileri. Sadece bilgisayar RAM'i değil ekran kartlarında bulunan (Nvidia) VRAM'leri de üretiyor kendileri. @techakn .

Hocam iletişime geçeceğim alacak olursam sizinle teşekkür ediyorum.

Hocam iletişime geçeceğim alacak olursam sizinle teşekkür ediyorum.
Bir şey değil hocam. Bu arada hangi RAM'i alacak olursanız olsun tek adet almayın. Yani çift kanal yapın. Bu yöntem her ne kadar hem masaüstü hem dizüstü bilgisayarlarda çalışıyor olsa da dizüstü bilgisayarlarda çok daha fazla çalışıyor. Ben bu konuda (FPS düşmeleri, ekran kartın tam verim alamama gibi) konularda birçok arkadaşa yardımcı oldum. Aşağıya sorununu (parantez içinde bahsettiklerim) "çift kanal RAM" ile çözmüş insanların konu linklerini koyuyorum. Tavsiyem her zaman 2 adet almanız.

Referans link1: Çözüldü: ASUS TUF F15 FX506LU-HN003 düşük FPS
Referans link2: RTX ekran kartlı laptoplardaki FPS düşüşünün çözümü
Referans link3: ASUS ROG STRIX G15/17 FPS düşüşü

Çok teşekkürler hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…