10K bütçe ile sistem toplama önerisi

Bütçe
10000

fakirsucugu

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 10K bütçe ile oyuncu sistemi toplamak istiyorum. Bütçemi zorlarsam 10, 5K'ya kadar çıkartabilirim.
Sizden ricam sistem şu şekilde olsun:
1. AMD işlemci.
2. 16 GB RAM.
3. RTX ekran kartı.
4. 512 GB SSD(okuma ve yazma hızı yüksek olursa daha iyi olur)
5. hava akışı iyi olan bir kasa.

Arkadaşlar PSU nasıl seçilir bilmiyorum, o konuda bana yardım edebilirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Çok teşekkür ederim.

Ben anakart olarak bunu mu kullansam daha iyi olur?

Okuduğuma göre anakart sistemin iskeleti imiş o yüzden bu anakartı almamı söylediler F/P olarak çok iyiymiş.
Bir de kasa çok pahalı ben monitör kulaklık mouse klavye de alacağım bazı şeylerden kısmam lazım kasayı ucuz, ekran kartını 2060 Super alsam daha iyi olur gibi.
Arkadaşlar ben 10K bütçe ile oyuncu sistemi toplamak istiyorum. Bütçemi zorlarsam 10, 5K'ya kadar çıkartabilirim.
1. AMD işlemci.
2. 16 GB RAM.
3. RTX ekran kartı.

Arkadaşlar PSU nasıl seçilir bilmiyorum, o konuda bana yardım edebilirseniz sevinirim.

SSD 500GB olsa daha iyi olur yoksa bütçem yetmeyecek.

Son düzenleme:
kuduğuma göre anakart sistemin iskeleti imiş o yüzden bu anakartı almamı söylediler F/P olarak çok iyiymiş.
Bir de kasa çok pahalı ben monitör kulaklık mouse klavye de alacağım bazı şeylerden kısmam lazım kasayı ucuz, ekran kartını 2060 Super alsam daha iyi olur gibi.
Ekipman ve monitör dahil mi bu bütçeye?

Patriot Viper Steel 3200MHz DDR4 PVS48G320C6 Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe x2

Ekipman:

veya

10500 TL'ye ucu ucuna yetiyor sanırım.

Son düzenleme:
1. AMD işlemci.
2. 16 GB RAM.
3. RTX ekran kartı.

Hocam aldınız mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı