10TL Minecraft Premium hesabı

Ahura Mazda

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Minecraft Premium satın almak istiyorum ama hiçbir siteye güvenesim kalmadı. En fazla 10 TL civarı Minecraft Premium hesap satan siteler önerirseniz sevinirim.

Kriterler:
-İsim değişebilsin.
-Skin değişebilsin.
-Garantisi olsun.
-Banlı çıkmasın.
-E-posta değişebilse iyi olur ama çok fark etmez.
-En önemlisi güvenilir olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk satış sitesinden aldıysan normal :D.

E-posta'sı değişiyorsa 7.5 TL'ye gayet iyi.
Evet türk sitesiydi. Üstüme kalmasın diye siteyi vermedim😃. Bir daha öyle sitelerden alışveriş yapmam. Zaten ikinci el oluyor bu hesaplar. İlk aldığımda fark etmemiştim sonra haberim oldu.

Hayır. Benden tavsiye çok ucuza ürün satan Türk sitelerine güvenme. Neredeyse %100'ü rus sitelerinden alıp satıyor.
Hayır. Benden tavsiye çok ucuza ürün satan Türk sitelerine güvenme. Neredeyse %100'ü rus sitelerinden alıp satıyor.
Yabancı yerlerden alıp sattıkları için garantiyle vs. uğraşmazlar genelde.

Minecraft Premium satın almak istiyorum ama hiçbir siteye güvenesim kalmadı. En fazla 10 TL civarı Minecraft Premium hesap satan siteler önerirseniz sevinirim.

Kriterler:
-İsim değişebilsin.
-Skin değişebilsin.
-Garantisi olsun.
-Banlı çıkmasın.
10TL'ye Minecraft Premium alırken dolandırılma hikayemi anlatıyorum buyurun:

Normalde kullanıcı adı, şifresi ve skini değişen hesaplar 10TL'ye satılıyor. Benim satın aldığım sitede indirim vardı ve 5TL'ye satılıyordu. Bende satın aldım, satın aldığım gibi hesap bilgileri mail hesabıma geldi. Bir kaç gün sorunsuz oynadıktan sonra hesaba girememeye başladım. Hesabı aldığım site ile konuştum ve bana yeni bir hesap verdiler. Sonra aynı olay bir kere daha oldu. Şifreyi değiştirmeme rağmen hesaba hiçbir şekilde giremiyordum. Sonra bana yeni bir hesap daha verdiler. Ve tabii ki yine aynısı oldu. Toplam 4 kere bana verdikleri hesaplarda hata oluyordu. En son verdikleri hesapta da aynısı oldu, yine satıcı ile konuştum. Bu sefer bana maksimum hesap değişim hakkının 4 tane olduğunu, bu yüzden bana yeni hesap veremeyeceklerini söylediler ve para çöpe gitti. Sitenin ismini belki yasaktır diye vermiyorum ama isterseniz verebilirim.

Kriterler:
-İsim değişebilsin.
-Skin değişebilsin.
-Garantisi olsun.
-Banlı çıkmasın.
Minecraft.net den satın alın. 10 TL lik hesapların hepsi çalıntı asıl sahibi tak diye alabilir elinizden.

Geri
Yukarı