Satıldı 10TL Steam kodu 8TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

m3t0

Hectopat
Daha fazla  
Satılık 10TL Steam kod 8TL satıyorum. Önce havale sonra kod şeklinde teslim ediyorum.

Hocam 8 TL yerine Cyberpunk 2077 ve Red Dead 2 verebilirim. Bir de Hitman 2 vardı.
Zaten Bedavaya aldınız kodu Sanırsam.

Hocam 8 TL yerine Cyberpunk 2077 ve Red Dead 2 verebilirim. Bir de Hitman 2 vardı.
Zaten Bedavaya aldınız kodu Sanırsam.

Sanırım ortak hesap olarak satıyorsunuz. Maalesef öyle bir takas yapamam.

Sanırım ortak hesap olarak satıyorsunuz. Maalesef öyle bir takas yapamam.

Evet ortak hesap satıyorum hocam. Fakat aldıgınız cüzdan kodalrı zaten bedavaya bulunabiliyor.
Bakın en son 2016 da konu açılmış yazan yok. Satabileceginiz birisini bulmanız zor. Ben bizzat 2 oyunu 10 TL'ye satıyorum siz bilirsiniz.

Evet ortak hesap satıyorum hocam. Fakat aldıgınız cüzdan kodalrı zaten bedavaya bulunabiliyor.
Bakın en son 2016 da konu açılmış yazan yok. Satabileceginiz birisini bulmanız zor. Ben bizzat 2 oyunu 10 TL'ye satıyorum siz bilirsiniz.

Ortak oyun alıp sıra bekleyip insanların oyununu bozacağıma satmam ve etkinleştirir kullanırım. Teklifiniz için sağ olun. Maalesef istemiyorum.

Ayrıca kodları ücretsiz aldığımı nereden çıkardınız? Eğer öyle bir şey varsa söyleyin hepimiz yararlanalım. Bende boştan yere satmamış olurum değil mi?

Satılık 10TL Steam kod 8TL satıyorum. Önce havale sonra kod şeklinde teslim ediyorum.
Hocam 2 tane Battlefront 2'li hesap ve yanında Cities Skylines ve The Long Dark'lı hesap karşılığında verme ihtimaliniz var mı? Battlefront 2'Li hesabın birinde alien ısolation, Battlefront 2, The Long Dark ve Cities Skylines var diğerinde Battlefront 2, The Long Dark ve Cities Skylines var.

Önerileriniz için sağ olun ancak ben bu kodları dediğiniz yöntemlerle vesaire almadım.
Hocam 2 tane Battlefront 2'li hesap ve yanında Cities Skylines ve The Long Dark'lı hesap karşılığında verme ihtimaliniz var mı? Battlefront 2'li hesabın birinde alien ısolation, Battlefront 2, The Long Dark ve Cities Skylines var diğerinde Battlefront 2, The Long Dark ve Cities Skylines var.

Bahsettiğiniz tüm oyunlara sahibim. Maalesef takas düşünmüyorum.

Hocam Vodafone payda öyle bir şey yok?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı