10TL'ye Windows lisans anahtarı alınır mı?

Bilgici1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet arkadaşlar ben 10TL'ye birinden lisans alacağım Windows 10 Pro lisansıdır. Alacağım kişi de Amazon'dan 9TL'ye almış. Sizce alınır mı?

Not: KMS korsanından kurtulmak için alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 Pro Retail Dijital Lisans Anahtarı 32/64 Bit - Hemen Teslim: Amazon.com.tr Arkadaşım daha yeni bunu aldı sorun yaşamadı neden 10TL veresiniz ucuza varken

MAK lisans ise alınmaz. Windows lisansları alırken Retail veya OEM olmasına çok dikkat edin ki bu fiyatsa büyük ihtimal MAK'tır. Sağlamlisans'tan Retail almanızı öneririm.

OEM haricinde bir önerim daha var. Herhangi bir şekilde lisansla PC'yi Windows 11 çıkınca yükselt. Daha sonra da e postanı sisteme tanıt. E postan artık orijinal W11 dijital lisans olur. Ben şu anki e postamla lisans yükseltmeyeceğim. E postam Windows 10 dijital lisansa kayıtlı çünkü ilk çıkınca eşleştirmiştim. Aynısını farklı e postayla yapacağım.

Gerçekten güvenilir mi ? Bende alabilirim güvenilir ise.
Sonradan tekrar bakınca arkadaşımın aldığının farklı bir ilan olduğunu gördüm ama az çok aynı olması lazım en kötü ihtimalle kodunuz ileride iptal olur ve yenisini almanız gerekir. Güvenlik açısından bir problem yaşamazsınız.

Geri
Yukarı