11.000₺ Monitör Dahil Sistem Toplama

Bütçe
11.000₺

Dream on

Picopat
Daha fazla  
Günaydın arkadaşlar, maksimum 11.000 TL ile monitör barındıran bir sistem toplamak istiyorum.
Şu ana kadar aldığım fikirlerden sonra şu sistemde karar kıldım ancak bütçemi 500-600 civarında aşıyor bu sistem.
İşlemciyi i5 10600KF yaparak monitörü 2K almaktan vazgeçip sistemin fiyatını biraz düşürmek mi daha mantıklı olur yoksa indirim kovalayıp bu sistemi almaya çalışmak mı?
Ayrıca bu ürünleri koyduğum linklerdeki fiyatlarından daha ucuza bulabilir miyim?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Anakart:
İşlemci:
Ekran kartı:
RAM: Patriot Viper Steel Series DDR4 8GB 3200MHz Performance Memory Module - PVS48G320C6: Amazon.com.tr (X2)

Depolama:

Kasa:
Güç kaynağı:
Monitör:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence genel olarak fena değil ama ekran kartı stoğu yok. Onun dışında bu sistemi de düşünebilirsin:

Patriot Viper Steel Series DDR4 8GB 3200MHz Performance Memory Module - PVS48G320C6: Amazon.com.tr x2

Bütçene uyuyor. İndirimlerle veya bütçeni aşabiliyorsan 1440p monitör de alabilirsin.

Bence genel olarak fena değil ama ekran kartı stoğu yok. Onun dışında bu sistemi de düşünebilirsin:

Patriot Viper Steel Series DDR4 8GB 3200MHz Performance Memory Module - PVS48G320C6: Amazon.com.tr x2

Bütçene uyuyor. İndirimlerle veya bütçeni aşabiliyorsan 1440p monitör de alabilirsin.
Yukarıdaki sistemdeki Intel Core i5 10400f'i 10600KF yapmayı planlıyorum. Bununla birlikte monitöre ayırdığım bütçeyi biraz daha düşürüp 1400 TL civarına 144hz bir Philips monitör almayı planlıyorum.
Şuradaki 3060 Ti Ventus'un benim attığım sistemdeki ekran kartından farkı,eksikleri nedir acaba?
Diğeri stokta bulunmadığı için bunu almayı planlıyorum ancak "Ventus" olması kötü bir özellikse başka bir satıcıdan da alabilirim.

Geri
Yukarı