11.000 TL direksyion seti önerisi

ali55125

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, alacağım direksiyon kayışlı sistem ve vitesli olmasını isterim. Eğer vitesi yoksa fiyat 9000 10000 civarı olabilir. Drift oyunları, yarış oyunları ve Simulator oyunları oynayacağım için kaliteli kayışlı sistem olmasını istiyorum. G29, 920, 923 dişli olduğu için hem kaliteli değil hem de T150 tarzı yanındaki direksiyonlarda gerek hissiyat gerek çıkardığı gürültü oyuncak gibi kalıyor. Buyüzden benim aklımda T150 Pro + vites var. Sizin önerileriniz nelerdir? Bekliyorum.

Drift oyunları, yarış oyunları ve Simulator oyunları oynayacağım için kaliteli kayışlı sistem olmasını istiyorum. G29, 920, 923 dişli olduğu için hem kaliteli değil.
Direksiyon seti zaten bu tarz oyunları oynamak için alınıyor. G29 kalitesiz değil iyi bir ürün, kullanıp da pişman olanını da görmedim. Sadece sesleri biraz fazla olabilir o kadar.

Direksiyon seti zaten bu tarz oyunları oynamak için alınıyor. G29 kalitesiz değil iyi bir ürün, kullanıp da pişman olanını da görmedim. Sadece sesleri biraz fazla olabilir o kadar.

G29'u kullandım tabii ki de kalitesiz değil ama 150 Pro'nun yanında oyuncak hocam.

Geri
Yukarı