11.000 TL Gaming Laptop Önerisi

Soner_kvc

Centipat
Daha fazla  
Değerli arkadaşlar 1 haftadır araştırmaktan artık beynim sulandı diyebilirim. Aradığım laptop mümkünse kalın (ısınma problemini en aza indirmek için), ve kronik sakat olmayan. Sizler ne düşünüyorsunuz, neler önerebilirsiniz? Kasa topla demeyin mecburen laptop alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster Tulpar T7 V19.4.1 alabilirsin çok güzel bir laptop hem zaten monster kendini kanıtlamış bir marka ve sıkıntı yaşayan hiç duymadım.
Arkadaşların önerdiklerini almak yerine benim önerdiğimi al derim çünkü ekstradan 1 TB HDD var 256 gb yetmeyecektir.

11.000 TL de az değil. Yerinizde olsam -eğer imkanınız varsa, yarısına 10 numara masaüstü bir bilgisayar toplardım, diğer yarısına da orta-yüksek seviye bir dizüstü alırdım.

Yerinde olsam bu fiyatla PC toplardim. Laptop bir anlık heves gibi bir şey. Fiyat performans olarak yerin dibinde gelişmiş teknoloji değil. Lazım olur yanımda taşırim isimin gereği diyorsan onu bilemem ama sırf oyun oynamak içinse laptopa bulaşma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba;
Toplama pc istemiyorum diye belirtmişsin ama ben genede ısrarcı olmak isterim.
Hiç mi imkan yok masaüstü için ?
Çünkü bütçen fazlasıyla müsait laptop için hacamanı istemezdim.
Keşke İmkanım olsa da kasa toplasam ne güzel olur? Fakat okuduğum için böyle bir şey pek mümkün değil.
Monster Tulpar T7 V19.4.1 alabilirsin çok güzel bir laptop hem zaten monster kendini kanıtlamış bir marka ve sıkıntı yaşayan hiç duymadım.
Arkadaşların önerdiklerini almak yerine benim önerdiğimi al derim çünkü ekstradan 1 TB HDD var 256 gb yetmeyecektir.
Benim de çevremdekiler tam tersi her alan arkadaşımda bir sıkıntı çıktı. Bu yüzden pek güvenemiyorum Monster'a.
Bu işini fazlasıyla görür. Ama sen tam olarak ne istisyorsun sadece ısınma olmaması bu kadar ?
Yani ısınma sorunu yaşamamak en önemlisi tabiki. Diğer türlü dediğim gibi kalın olması benim için daha iyi olur. Çünkü o şekilde daha iyi performans alabileceğimi düşünüyorum.
HP Omen 17-CB002NT Intel Core i7 9750H 16GB 1TB + 256GB SSD RTX2060 Freedos 17.3" FHD Taşınabilir Bilgisayar 6ZL17EA
HP Omen 17-CB002NT Intel Core i7 9750H 16GB 1TB + 256GB SSD Fiyatı
HP Omen hakkında deneyiminiz var mı? Bu fiyatı verdikten 5-6 sonra bana problem olmasını istemem.
Genel olarak aradığım özellikler ekran kartı GTX 1070 veya RTX 2060, işlemci i7 8750H veya i7 7700H ve kesinlikle ekran boyutu 17.3 olmalıdır.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı