11.000 TL Kasa Toplama

Coracias

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem yüksek render, yayın yapacağım için iyi bir sistem istiyorum. Karar verdiğim bir şey yok açıkçası sadece ekran kartı GTX 1080 Ti kullanacağım. Önerilerinizi alabilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işlerde yeniyim diyorsunuz. Ayrıca Ryzen serisini araştırmadan "Intel daha iyi. " Diyorsunuz oda güzelmiş.

Daha ıyı demıyorum bırkac kez AMD'li sistemim oldu laptop ve masaustu sıkıntılar yasadım. Sıcaklıktan hız dusmelerınden Intel daha guvenılır geldı bana. Sadece kafamdakı soru Intel 8. nesıllerı cıkartacak her zaman daha cok performans almaktan yanayım. Aynı fıyatı verıp Ryzen'dan daha ustun bır performans alırsam onu tercıh ederım. Tabii bir de ekran kartını GTX 1080 Ti kullanacağım. Bunların bıldıgım kadarıyla Intel'le calısmaları daha iyi.

Sistem cok guzel olmus hocam. Benım kafamı karıstıran sey Zotac ekran kartları hep aklımda ya MSI ya da ASUS var. Anakartta da o yuzden o kadar ust bır fıyat cıkardım acıkcası ama bosa da para vermek ıstemem acıkcası.

Daha ıyı demıyorum bırkac kez AMD'li sistemim oldu laptop ve masaustu sıkıntılar yasadım. Sıcaklıktan hız dusmelerınden Intel daha guvenılır geldı bana. Sadece kafamdakı soru Intel 8. nesıllerı cıkartacak her zaman daha cok performans almaktan yanayım. Aynı fıyatı verıp Ryzen'dan daha ustun bır performans alırsam onu tercıh ederım. Tabii bir de ekran kartını GTX 1080 Ti kullanacağım. Bunların bıldıgım kadarıyla Intel'le calısmaları daha iyi.

Sistem cok guzel olmus hocam. Benım kafamı karıstıran sey Zotac ekran kartları hep aklımda ya MSI ya da ASUS var. Anakartta da o yuzden o kadar ust bır fıyat cıkardım acıkcası ama bosa da para vermek ıstemem acıkcası.
Kaby Lake, Isınıyor!

Hocam ilk kez okuyorum bilmiyordum böyle bir şey oldugunu. Çevremdeki herkes çok memnun. K uzantılı kullanan overclockta yapıyorlar. Ama oyle bir risk varsa bende kesinlikle Ryzen'e donerim. Ryzen'a rekabet için KabyLake geliyor. O yuzden bekleyip beklememe konusunda tereddüte düştüm. Bir de yanlış bilmiyorsam Intel'in her zaman tek işlemci performansı daha iyi oldu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı