11.000 TL laptop önerisi

i5 9.nesil darboüaz yapmaz mı

bunlar anca 2 yıl götürür 1650 ve dikkat ederseniz 2060 dedim
İşlemciye yük binen oyun oynuyorsanız (BFV multiplayer, WD2, BO2 vb) yapar tabi. Bu Bütçede hem 9750H 2060 içeren hem de ikisini birlikte soğutabilen laptop az, 12 bin TL ye felan çıkıyor. Bütçe oynamıyorsa Tulpar'a bak ya da 9750H+1660Ti'ya yönel.

i5 9.nesil darboüaz yapmaz mı

bunlar anca 2 yıl götürür 1650 ve dikkat ederseniz 2060 dedim

tulparların uzun dayanabiliceğinden şüpheliyim lehim erimesi anakart yanması vs

bütçe baya aşıyor ):

Tulpar almıştım 2019 yılında yani şimdi sergilenenin bi önceki kasaası acayip memnunum ısınma sorunu vs hiç yok her oyunu ultrada açıyor
Ayrıca RTX'li Minecraft falan baya sarıyor (RTX açınca fps kaybı çok oluyor ama betadan çıkana kadar düzeltilir)
Üniversite bitene kadar rahat çıkarır diye düşünüyorum zaten ömür boyu bakım garantili arada gönderirim :p
sadece tek bi sorun var çevrendeki insanlar fan sesinden rahatsız oluyor özellikle Cod Warzone gibi yüksek özellik isteyen oyunlarda fan daha sesli çalışıyor
Ben tabi kulaklıktan duymuyorum ama etrafındakiler rahatsız olabilir

bütçe baya aşıyor ):
Laptopta 1660Ti ve 2060 arası çok fark yok zaten. Biri 80W diğeri 90W, RTX de 2060'da zor. Başka 1660Ti'lı Y540'a da bakabilirsin.

Tulpar almıştım 2019 yılında yani şimdi sergilenenin bi önceki kasaası acayip memnunum ısınma sorunu vs hiç yok her oyunu ultrada açıyor
Ayrıca RTX'li Minecraft falan baya sarıyor (RTX açınca fps kaybı çok oluyor ama betadan çıkana kadar düzeltilir)
Üniversite bitene kadar rahat çıkarır diye düşünüyorum zaten ömür boyu bakım garantili arada gönderirim :p
sadece tek bi sorun var çevrendeki insanlar fan sesinden rahatsız oluyor özellikle Cod Warzone gibi yüksek özellik isteyen oyunlarda fan daha sesli çalışıyor
Ben tabi kulaklıktan duymuyorum ama etrafındakiler rahatsız olabilir
sizin laptopunuzun özelliklerini öğrenebilirmiyim

Yeni konular

Geri
Yukarı