11.000 TL monitör önerisi

Bütçe
11000 Tl
Senikinin linkini atarmısın bi
Hocam bence bunu alın geçin.

Ben Philips Evnia 25M2N5200P/00 25" 0.5 ms Full HD FreeSync Curved IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu aldım. Kesinlikle öneriyorum. Fiyat pahalılaşmadan alın. Piyasada adı geçen çoğu monitörden çok iyi. Geldiği gibi ghosting, ölü piksel ve ışık sızması testi yaptım. Hiç bir sıkıntısını görmedim. Ghostingi hissetmek imkansız zaten monitör 280Hz. Al geç derim pahalılaşmadan.
Merhaba profesyonel biçimde csgo oynuyorum 144hz 1ms çok hızlı olmama ayak uyduran bı monitör sahibiydim satıp 240aldim lakin ghosting ve hızlı olmaması yeni monitörmun konusunda beni çok üzdü acaba bu monitörü alırsam aynı sıkıntıları yasarmiyim ghosting ve input lagin yine fazla olmasından korkuyorum cidden oyunu profesyonel oynadığım için çok hissediyorm bu sıkıntıyı bu monitör bana istediklerimi verebilirmi tn panel benq almadan bir de bilgi sahibiyseniz deginmenizi isterim 3 4 gün deneyip beğenmezsem geri iade nasıl yapılır

Merhaba profesyonel biçimde csgo oynuyorum 144hz 1ms çok hızlı olmama ayak uyduran bı monitör sahibiydim satıp 240aldim lakin ghosting ve hızlı olmaması yeni monitörmun konusunda beni çok üzdü acaba bu monitörü alırsam aynı sıkıntıları yasarmiyim ghosting ve input lagin yine fazla olmasından korkuyorum cidden oyunu profesyonel oynadığım için çok hissediyorm bu sıkıntıyı bu monitör bana istediklerimi verebilirmi tn panel benq almadan bir de bilgi sahibiyseniz deginmenizi isterim 3 4 gün deneyip beğenmezsem geri iade nasıl yapılır
Merhaba. Ben şu anda Philips Evnia monitörünü kullanıyorum. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ölü piksel testide yaptım bir tane bile çıkmadı fakat bu sizde çıkmaz anlamına gelmez. Her monitörde olabilir. Biraz şans işi fakat bu monitörden iyi geri bildirimler var o yüzden almanı öneririm. Beğenmezsen zaten iade edersin satın aldığın siteden. Ben Sinerji'den aldım. Monitör 280Hz 0.5 MS. Ghosting neredeyse yok gibi. Monitörün inceleme videolarını izle demek istediğimi daha iyi anlarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı