11.000 TL sistem toplama

Everythink

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. 16 GB RAM GTX 1660 Super ve Ryzen 5 5600G bilgisayarimi satip yeni bir sistem toplamak istiyorum. Garantisi devam ediyor.

Bu sistemden daha iyi sistem toplanir mi yoksa bu sistemde kalmaya devam edeyim mi?

Not: PC'mi satma nedenim kasanin aşırı kucuk olmasi ve Lenovo'nun hazir sistemi olmasi. Sadece egzoz fanindan hava alip veriyor o yuzden aşırı ısınıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. 16 GB RAM GTX 1660 Super ve Ryzen 5 5600G bilgisayarimi satip yeni bir sistem toplamak istiyorum. Garantisi devam ediyor.

Bu sistemden daha iyi sistem toplanir mi yoksa bu sistemde kalmaya devam edeyim mi?

Not: PC'mi satma nedenim kasanin aşırı kucuk olmasi ve Lenovo'nun hazir sistemi olmasi. Sadece egzoz fanindan hava alip veriyor o yuzden aşırı ısınıyor.
Eğer yeni sistem alma konusunda emin olursanız, açtığım konuya bakabilirsiniz. Ben de parça satmayı düşünüyorum.

Hocam 2060 veya o seviye de bir sisteme geçecekseniz gerek yok bence RTX 30 Serisi (3050 hariç) bakılabilir.

Evet hocam cunku tek tek toplayacaginda daha pahali bir sistem cikabilir ortaya.

Hocam birkaç gün öncelerde PC hocasının sistemi vardı ama şimdi tükendi. RTX 2060 ve i3 1200F vardı. Bu bütçede elinizdeki sistemden fark edecek bir sistem çıkmaz ortaya.

Hocam birkaç gün öncelerde PC hocasının sistemi vardı ama şimdi tükendi. RTX 2060 ve i3 1200F vardı. Bu bütçede elinizdeki sistemden fark edecek bir sistem çıkmaz ortaya.

Hocam benimkiyle ayni da olabilir çünkü benim icin tek sıkıntı aşırı isinmasi Lenovo'nun oldugu icin o sistemi degistirdigim an garanti disina cikiyor.

https://www.ciceksepeti.com/lenovo-...os-masaustu-bilgisayar-90rw00datx-kcm60435963 şu anki bilgisayarim bu :/

Yeni konular

Geri
Yukarı