11.000 TL'ye 3050 veya 3050 Ti laptop önerisi

Bütçe
11.000 TL
Efendim 2 GB VRAM farkı hafiflenecek bir fark değil tercih edilebilir ama RTX'de DLSS var (tabii biliyorsun her oyunda DLSS desteği yok özellikle bilindik çok oynandık oyunlarda) bu yüzden tercih edebilirsin zaten AMD DLSS tarzı bir teknoloji çıkartı ve bu teknolojiyi genel olarak kartlarına koymaya başladı bu da NVIDIA'ya rakip çıktı demek bu yüzden GTX kartlarada bir güzellik olabilir ileride bilemem önerim forumdaki daha çok kişinin yorumunu almanız.
Peki kaliteli bir 1660Ti önerir misiniz? MSI olmasın ama çerçevesi kalın geliyor.

i7 11800h + 3050 ya da i5 11300h + 3050 Ti arasından hangisi daha iyi sizce?

Hocam şöyle bir ASUS Tuf Gaming F15 Fx506hc-hn054 modeline baktım. Fakat doğru düzgün bir yorum göremedim. Ayrıca satılan başka sitelere de baktım. Aynı satıcı satıyor ve farklı satıcı göremedim. Bu durum bana güvenilir gelmedi ben olsam tek bir satıcının sattığı bir ürünü almazdım, güvenilir gelmiyor. Tabii karar sizin.

Hocam şöyle bir ASUS TUF Gaming F15 FX506HC-HN054 modeline baktım. Fakat doğru düzgün bir yorum göremedim. Ayrıca satılan başka sitelere de baktım. Aynı satıcı satıyor ve farklı satıcı göremedim. Bu durum bana güvenilir gelmedi ben olsam tek bir satıcının sattığı bir ürünü almazdım, güvenilir gelmiyor. Tabii karar sizin.

Hocam böyle deyince içime kurt düştü soğudum şimdi biraz daha bekleyip 3050 serisinin daha da yaygınlaşmasını beklemek mantıklı geliyor.

Geri
Yukarı