RTX 3050 veya 3050 Ti laptop önerisi

Bütçe
25.000-28.000

Batwo

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xbox Series X - iPhone 13 White 128GB
Meslek
Satış Operasyon Uzmanı
Arkadaşlar herkese merhaba. Bir oyuncu laptopu arıyorum sizlerden ricam hem panel olarak hem de arıza vermeyecek bir laptop önerisidir, aradığım özellikler RTX 3050 veya Ti en az olması 16 GB RAM Intel işlemcili düşünüyorum. Rekabetçi oyunlar da oynarım ama AMD hem fiyat olarak hem de performans olarak iyi derseniz değerlendiririm. Tabii ki de bütçem 25 28 arası fazlasına maalesef çıkamam bu bile yüksek kalıyor. Bu ayarlarda önereceğiniz ürünler var mıdır?

Arkadaşlar herkese merhaba. Bir oyuncu laptopu arıyorum sizlerden ricam hem panel olarak hem de arıza vermeyecek bir laptop önerisidir, aradığım özellikler RTX 3050 veya Ti en az olması 16 GB RAM Intel işlemcili düşünüyorum. Rekabetçi oyunlar da oynarım ama AMD hem fiyat olarak hem de performans olarak iyi derseniz değerlendiririm. Tabii ki de bütçem 25 28 arası fazlasına maalesef çıkamam bu bile yüksek kalıyor. Bu ayarlarda önereceğiniz ürünler var mıdır?
RTX 3050 asla önermem

Kronik sorunlu oldugunu duydum veya sevilmiyor istedigi fiyat bandında 3050 Ti almak varken neden 3050 alsınki?

Hocam yeni fark ettim ilk defa 6 GB RTX 3050 laptop görüyorum.

Herhangi bir kronik sorunu yok. Sevilmiyor doğru ancak bütçe çıkmadıkça 6 GB VRAM'li başka kart bulamazsınız. 4 GB VRAM'li 3050 Ti'dan da daha güçlüdür.

Geri
Yukarı