11.000 TL'ye şehir içi bisiklet önerisi

cyperus

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bisiklet konusunda bir heves ettim tecrübem fazla yok bulunduğum ilçe içerisinde kullanmayı düşünüyorum. Bisiklet tercihi konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Öğrenmek istediğim diğer bir konu ise lastik tercihi çok daha mi önemli benim gibi yüksek kilolu bireylerde?

Boy: 188 kilo: 140 kadro: 56.

Benim bulduğum 2 tane bisiklet var ama bunlar benim kilomu çeker mi bilemedim, her türlü fikirlere açığım.

• Bisan trx 8600 altus 28 jant 27 vites.
  • Carraro sportıve 225 28 jant.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bisiklet konusunda bir heves ettim tecrübem fazla yok bulunduğum ilçe içerisinde kullanmayı düşünüyorum. Bisiklet tercihi konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Öğrenmek istediğim diğer bir konu ise lastik tercihi çok daha mi önemli benim gibi yüksek kilolu bireylerde?

Boy: 188 kilo: 140 kadro: 56.

Benim bulduğum 2 tane bisiklet var ama bunlar benim kilomu çeker mi bilemedim, her türlü fikirlere açığım.

• Bisan trx 8600 altus 28 jant 27 vites.
  • Carraro sportıve 225 28 jant.

Bende 175 127 kg yum fakat bu bisikletlerde sorun yaşayacagını düşünüyorum kullandıgım bisikleti önerebilirm Kron XC 450 sağlam bir bisiklet kaliteli.

Bu söylediğiniz model dağ bisikleti diye geçiyor şehir içerisinde kullanımı rahat olur mu? Beni yorar mı?

Ben şehir içerisinde kullanıyorum rahat oluyor zaten şehir içi yollar cok düzgün olmadıgından rahat oluyor günde 40 km civarında kullanabiliyorum cıktıgım zaman.

Almadıysan elimde kullanmadığım şehir bisikleti var hocam foto atabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı