11.11 indiriminde alınacak en iyi ürünler?

indirim yok desek daha doğru olur ama ne istediğin önemli illa alacaksan. Para gani diyorsan ne varsa al 😁

İndirimler gerçekten yalan bak bundan 2 hafta önce anakart+CPU aldım 1550 TL tuttu bir arkadaş bu indirimlerden aldı ve 1508 TL tuttu.

Aradaki farka bence dolardan dolayı.

Çok bir şeyde aman aman indirim yok. İndirimlerden 3-5 gün önce fiyatları yükseltip önceki fiyatları indirim gibi gösteriyorlar. Neye ihtiyacınız varsa ona yönelik alışveriş yapın bence.

Hocam indirimler var. Ben aşağıda linkini paylaştığım monitörü 3-4 aydır takip ediyorum. 5.999 TL fiyatı vardır. Şuan fiyatı 5.249 TL 500 TL kupon kullandım. 4.759 TL oldu. Bu şartlarda daha ne olsun.

Gerçekten güzel fiyat. Aldıysanız hayırlı olsun.

Çok bir şeyde aman aman indirim yok. İndirimlerden 3-5 gün önce fiyatları yükseltip önceki fiyatları indirim gibi gösteriyorlar. Neye ihtiyacınız varsa ona yönelik alışveriş yapın bence.

Gerçekten güzel fiyat. Aldıysanız hayırlı olsun.

Hocam aldım. Merakla bekliyorum.

Türkiye'de indirimler kurdan dolayı eriyebiliyor. Bu yüzden elektronik satıcılarını anlayabiliyorum. Zaten alacağım ürünü o gün geldiğinde ne kadar inerse kar diye bakıyorum. Aldığım monitörde çok iyi fiyat olduğu için aldım. Birazda şans meselesi

Geri
Yukarı