11.300TL Gaming laptop tavsiyesi

Bütçe
11.500 TL

Bloodywest

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Forumdaki ilk konum olacak. Buradaki arkadaşların yorumlarına ve tavsiyelerine güvendiğim için üye oldum.
11.300-11.500 TL'lik bütçem var. Sadece oyun oynamak için Gaming laptop tavsiyelerinizi bekliyorum. Laptopun sağlığını sıkıntıya sokmayacak derecede ısınmayan, görüntü kalitesi ve yüksek performans isteyen Online oyunları(Call of Duty, Battlefield) rahatlıkla kaldırabilecek bir makine arıyorum.
-Araştırmalarıma göre RTX3060 Ti olması daha iyi bir seçenek gibi geliyor bana.
-Excalibur ve MSI sanki iyiymiş gibi geldi bana ama sizlerin tabsiyeleri benim için önemli.
Boş yere çalışıpta kazandığım emeğimle hüsrana uğramak istemiyorum arkadaşlar.

İyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Game Garaj markası nasıl güvenilir bir marka mıdır? Sorun çıkartır mı?
Forumda bolca Asus Rog, Monster ve MSİ laptoplarını okudum. Öven arkadaşlar olmuş. Ne dersiniz bunlar ve bildiğiniz diğer makineler için?
Teşekkürler

Game Garaj markası nasıl güvenilir bir marka mıdır? Sorun çıkartır mı?
Forumda bolca Asus Rog, Monster ve MSİ laptoplarını okudum. Öven arkadaşlar olmuş. Ne dersiniz bunlar ve bildiğiniz diğer makineler için?
Teşekkürler
Yine monster için konuşayım, her modeli iyi değil. Sadece belli başlı modelleri alınır. Geri kalanları sorunlu. Monster için model atmanız lazım.

@Bloodywest
Bence fiyatına göre en iyi.
RAM'i 16 yapıp M.2'yi 970 evoplus yapmanı tavsiye ederim.
Ram’i 16 yap derken, zaten 1 tane 8gb ram var onun üstüne Ram2ye aynı marka ve aynı modelden 8gb daha mı eklemeliyim?

RAM'i 16 yap derken, zaten 1 tane 8 GB RAM var onun üstüne RAM2ye aynı marka ve aynı modelden 8 GB daha mı eklemeliyim?

Aynı marka olmasına gerek yok aynı CL değerine ve MHz değerine sahip olası lazım bilgisayarı alınca konu açarasınız hangi RAM'i almanız konusunda yardımcı oluruz.

bende bunu kullanıyorum 8900tl ye almıştım indirimde ben memnunum güzel laptop

bende bunu kullanıyorum 8900tl ye almıştım indirimde ben memnunum güzel laptop
Bu makine ile neler yapıyosunuz? Ne tür oyunlar oynuyorsunuz? Tatmin ediyor mu? Üzen tarafları oldu mu?
Bana gönderdiğiniz linkteki laptopa ilaveler yapıp mı aldınız yoksa ilavesi halini mi aldınız?
Teşekkürler
Yine monster için konuşayım, her modeli iyi değil. Sadece belli başlı modelleri alınır. Geri kalanları sorunlu. Monster için model atmanız lazım.

Bu model hakkındaki düşüncelerinizi merak ederim. Yorumlarsanız sevinirim
GameGarajdan Gaming Laptop kullanan arkadaşlar memnunlar mı?
Kullandığınız modeli ve düşüncelerinizi paylaşabilir misiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı