11.500-13.500TL'ye Gaming Laptop Önerisi

Hocam bu attığınız Acer Nitro 5 AN515 RTX 3050 modelinde öyle boştayken 60-65 derece gibi sorunlar veya durduk yere fan bağırma sesleri olmaz değil mi? Dell G15 5510 modelini foruma sormadan aldım hata ettim bunda da hata etmeyeyim istiyorum. Allah aşkına yardım edin :D
Bence biraz bütçeyi arttır.

Hocam bu attığınız Acer Nitro 5 AN515 RTX 3050 modelinde öyle boştayken 60-65 derece gibi sorunlar veya durduk yere fan bağırma sesleri olmaz değil mi? Dell G15 5510 modelini foruma sormadan aldım hata ettim bunda da hata etmeyeyim istiyorum. Allah aşkına yardım edin :D

Olmaz hocam sıkıntı yok dun akşamda konuşmuştuk galiba sizle :D

Olmaz hocam sıkıntı yok dun akşamda konuşmuştuk galiba sizle :D
Hocam allah bu Dell'i bildiği gibi yapsın adamların servisini arıyorum daha 2 günlük cihaz basbas bağırıyor böyle iş mi olur diyorum bir servise gönderin bakalım diyor böyle iş mi olur gittim Amazon'dan iade talebi oluşturdum hayret bir şey. Forumda uyarıları görmüştüm ama durumun bu kadar ciddi olabileceğini hiç düşünmemiştim. GTX 1650 kartla GTA V'i High'da droplu şekilde 45-50 FPS oynatıyordu hayret bir şey ya. Artık 1.500 - 2.000 fazla verip Lenovo veya başka "düzgün" bir marka alma vaktim geldi. Hocam bir de sizinle özel olarak irtibat kurabileceğim sosyal medyanız vs. varsa ulaşabilir miyim size? Ege Hanedar

Bence biraz bütçeyi arttır.
Hocam bilgisayarı ben almıyorum maalesef babam alıyor o yüzden bütçeyi en fazla 1.000 veya 2.000 TL arttırtabilirim.

Sağlık olsun hocam. Lenovo Ideapad Gaming 3 veya sizin attığınız o 3050 kartlı Acer'i almayı düşünüyorum. Son karar olarak hangisini seçeyim?

Bütçe yeterse Ideapad daha performansli olur hocam.

Bütçe yeterse Ideapad daha performansli olur hocam.
Hocam Ideapad için en ucuz 15.000 TL diyor o da benim bütçeyi 3 bin TL kadar aşar yani işi zora sokar.

Bu üründe boştayken yüksek fan sesi, yüksek CPU sıcaklığı gibi sorunlar olur mu Dell'de olduğu gibi? Eğer olmazsa bunu almayı düşünüyorum. 200 TL'de kupon varmış yaklaşık 1.900 TL daha fazla ama sorun çıkarmayacağından emin olsam gözü kapalı satın alırım.

Hocam Ideapad için en ucuz 15.000 TL diyor o da benim bütçeyi 3 bin TL kadar aşar yani işi zora sokar.

Bu üründe boştayken yüksek fan sesi, yüksek CPU sıcaklığı gibi sorunlar olur mu Dell'de olduğu gibi? Eğer olmazsa bunu almayı düşünüyorum. 200 TL'de kupon varmış yaklaşık 1.900 TL daha fazla ama sorun çıkarmayacağından emin olsam gözü kapalı satın alırım.

Çıkmaz hocam güzel modeldir alabilirsiniz.

Hocam peki Lenovo Ideapad modeli ve bu Acer Nitro 5 arasında çok büyük farklar var mıdır? Varsa neler tam olarak? Soğutmasından donanımsal özelliğine kadar onları soruyorum tabii sizde biliyorsanız.

10W TDP degeri ve Ti farkı var soğutma olarak bildiğim kadariyla Ideapad daha iyi fakat Acer'de o kadar kötü degil.

Geri
Yukarı