11.500 TL sistem toplama tavsiyesi

Bütçe
11.500 TL
Kaç TL etti orası.
Bir de ben CS:GO'yu 4:3 1024X768 oynamak istiyorum bir sorun çıkarır mı?

O ayarlarda darboğaz olur performans duşüşü yaşarsınız bu sistem çok daha yüksek çözünürnükler için.
PSU 600W yetmez bence.

Yok testleri var yeterli ve kaliteli bir marka.
Farklı sistem önerileri gelmiş ama benim attığım aralarında en iyisi gibi duruyor, onu almanızı tavsiye ederim.

Kaç yıl dayanacağı size bağlı, CS:GO gibi oyunlar için soruyorsanız ömür boyu gider.

Attığım işlemci5 5600X yalnız.
Zalman PSU yeterince iyi PSU'lar olmasa bile yeterli içiniz rahat etmezse PSU değiştirriz dert ettiğiniz PSU olsun.

Yok testleri var yeterli ve kaliteli bir marka.

Ama o modeli iyi değil, Zalman'ın iyi olduğunu biliyoruz zaten.

PSU'yu değiştirin:

Galax RTX 3060 Ti EX 1-Click OC 36ISL6MD1WGG 256 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Galax RTX 3060 Ti ex 1-Click OC 36ISL6MD1WGG 256 Bit GDDR6 8 GB ekran kartı arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.

www.akakce.com

www.akakce.com

www.akakce.com

www.akakce.com
X2 2 tane Patriot Viper Steel 3200MHz DDR4 PVS48G320C6 Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
zalman kasa - Google Alışveriş
sandisk m2 ssd 500gb - Google Alışveriş

AMD Ryzen 5 5600X Altı Çekirdek 3.70 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

AMD Ryzen 5 5600X altı çekirdek 3.70 GHz işlemci arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.

www.akakce.com

www.akakce.com
b550 anakart - Google Alışveriş
Şöyle daha iyi oldu.

İşlemci Ryzen 5 5600X yeni nesil ve çok güçlü bir işlemci CS:GO gibi bir oyunda yararını görürsünüz daha iyi işlemci bulamazsınız ekran kartıda yeni oldukça güçlü anakarta Wi-Fi özelliği ile ve SSD miz M.2 yüksek okuma yazma hızına sahip anakartada M.2 soğutması var çok hızlı çalışacaktır RAM'ler soğutması ile katiteli öyle.

Geri
Yukarı