11.500 TL sistem toplama

Normal üstüne Gaming X MSI yazınca 1000 TL fazla vermek lazım :D.

Yaza doğru düşerse RTX 2080'e çıkarsınız net.
Şu an kabaca belli başlı sitelerden fiyatlara bakarak topladım fazla bir araştırma yapmadım ve stoklarda ürünler baya azalmış o yüzden ve dolardan dolayı fiyat artışı var biraz daha ucuzunu bulabilirim.Kendi düşünceme göre bilindik ve daha çok kullanıcını kullandığı markalara 200-300 TL daha fazla vermek mantıklı geliyor

Birde ek olarak Sharkoon Rev 200 modelini alırsanız ekran kartı dik duracağı için Rog Strix modelinin ışıkları size göz kırpacak.

Ek olarak Rev 200 alırsanız 5 adet ARGB fan dahil tüm ışıklı parçaları Asus Aura Sync üzerinden senkronize şekilde çalıştırılabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

12.000 civarı oldu ama çok daha güçlü:

Görsellik önemli derseniz 3600X ile şöyle bir şey alınabilir:

Çok daha iyi sistemler oldu.

Çok fazla görsellik olsun diye bir kaidem yok biraz beni tatmin ETS'e yeter. Ekran kartlarında Gigabyte olsun ASUS MSI aşağı yukarı hepsinin performans açısından aynı olduğunu düşünüyorum. Anakart konusuna gelecek olursam forumda araştırdığım kadarıyla MSI Tomahawk Max çoğu kişi tarafından çok öneriliyor VRAM ve soğutma açısında ve düşük segment X570 anakartlardan daha iyi olduğunu söyleyenlerde var ama geleceğe yönelik düşünürsek X570 anakartlarda mantıklı gelmiyor değil.

Tomahawk VRM olarak B450 içerisinde iyi olsa bile bir Prime X570-P değil ve 4. nesil garantisi olduğu için çok daha mantıklı.

VRM sonuçları:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Fiyatına göre iyi bir anakart Prime X570-P.

Forumlarda denilenlere ek olarak Asus Prime X570-P aşağısı olan X570 anakartları önermem.

Son düzenleme:
Tomahawk VRM olarak B450 içerisinde iyi olsa bile bir Prine95 X570-P değil ve 4. nesil garantisi olduğu için çok daha mantıklı.

VRM sonuçları:

Fiyatına göre iyi bir anakart Prime X570-P.

Forumlarda denilenlere ek olarak Asus Prime X570-P aşağısı olan X570 anakartları önermem.
Teşekkürler hocam tavsiyenizi mantıklı buldum listeme kesinlikle ekleyeceğim.

Normal üstüne Gaming X MSI yazınca 1000 TL fazla vermek lazım :D.
:D Gaming X olunca bindirmasyon oluyor doğru ama 2060S içinde çok fazla para, haketmiyor bu kadar parayı.
Bu tarz kartları indirimde almak en mantıklısı.

Çok bilinmedik ve tercih edilmeyen markalara karşı ön yargılıyım sürekli aldığımda bir sorunla karşılaşacağım gibi bir şüphe var ama 1 TB m 2 SS almak daha mantıklı gibi duruyor topladığım sistemdeki SSD'lerle aynı fiyata geliyor ve daha fazla GB var teşekkürler.

O bilinmedik markalar piyasayı kızıştırıyor dostum sen bu ürünler neden ucuz sanıyorsun MSI ASUS'dan fazla satıp müşterileri çekmek için bende de öyle kuşku vardı ama artık yendim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı