11 aylık ROG STRIX 1660S ne kadar eder?

Egolas

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 11-12 aylık ROG STRIX 1660 Super sahibiyim 3060 Ti veya 3070'e geçmek istediğimden dolayı satmak istiyorum ancak bu piyasada ederi nedir acaba?

4300'e yarın gelip alabilecek kişi mevcut ancak sizce bekleyip 4500'den yukarı mı satmalıyım? Yoksa şu an bu fiyata satsam iyi midir bilemedim. Ancak acelem yok, satıp anında 3000 serisi de alamayacağım stok ve bütçe ayarlaması yapmam gerekiyor.

Kararsız kaldım sizin fikirlerinize ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha fazla fiyata satabileceksen de alıcı sayısı ve ihtimali de o kadar düşecektir. @Mr. Edri dediği 580 8 GB'lar pahalı satılıyor fakat bunun sebebi iyi mining yapmaları ve o parayı minerların vermeleri. Oyun performasında geri kalsa da mining performansı daha iyi. 1660 Super için alıcı yoğunluğu oyuncular olacaktır. 4300 TL 1 yaşındaki 1660S için normal bir miktar.

Daha fazla fiyata satabileceksen de alıcı sayısı ve ihtimali de o kadar düşecektir. @Mr. Edri dediği 580 8 GB'lar pahalı saıtlıyor fakat bunun sebebi iyi mining yapmaları ve o parayı minerların vermeleri. 1660 Super için alıcı yoğunluğu oyuncular olacaktır. 4300 TL 1 yaşındaki 1660S bana göre satılabilir bir miktar.
1660s ile 580 hemen hemen aynı değerleri veriyor ve ben bir miningçi olsam az daha ekler 1660s alırdım, çünkü olur da bu mining patlarsa 1660s i daha iyi fiyata satabilirim.

1660s ile 580 hemen hemen aynı değerleri veriyor ve ben bir miningçi olsam az daha ekler 1660s alırdım, çünkü olur da bu mining patlarsa 1660s i daha iyi fiyata satabilirim.

580 kazancı daha iyi kazım tercihlerine göre. Benim yapan arkadaşlarım olduğundan hangi karta nasıl yöneldiklerini biliyorum. İleride bir kartı 1000 TL fazla veya aza satmak onların pek umrunda değil. 1 kart ayda 100 TL bile daha fazla kazandırıyorsa ona gidiyorlar. Büyük rig kuranların yönelimi bu şekilde.

Konu sahibi en iyi ihtimalle oyunculara iteler, onlar da devamlı pazarlık isteyeceğinden 580 satmak kadar hızlı ve basit olmayacağını anlatmaya çalıştım.

580 kazancı daha iyi kazım tercihlerine göre. Benim yapan arkadaşlarım olduğundan hangi karta nasıl yöneldiklerini biliyorum. İleride bir kartı 1000 TL fazla veya aza satmak onların pek umrunda değil. 1 kart ayda 100 TL bile daha fazla kazandırıyorsa ona gidiyorlar. Büyük rig kuranların yönelimi bu şekilde.

Konu sahibi en iyi ihtimalle oyunculara iteler, onlar da devamlı pazarlık isteyeceğinden 580 satmak kadar hızlı ve basit olmayacağını anlatmaya çalıştım.
İkisi de oc uv ile 30mh kazıyorlar diye biliyorum, yanlış mıyım?
Anladım demek istediğinizi.

1660S ile 580 hemen hemen aynı değerleri veriyor ve ben bir miningçi olsam az daha ekler 1660S alırdım, çünkü olur da bu mining patlarsa 1660S'i daha iyi fiyata satabilirim.

1660S ile 580 hemen hemen aynı değerleri veriyor ve ben bir miningçi olsam az daha ekler 1660S alırdım, çünkü olur da bu mining patlarsa 1660S'i daha iyi fiyata satabilirim.

Açıkçası ikinize de katılıyorum. Evet kazım değerleri hemen hemen aynı ama hangi kart 100 lira daha fazla kazandırıyorsa rig sahipleri o karta yöneliyor çünkü ileride 1-2K aşağı yukarı satmışlar pek de önemli görmüyorlar, mantıklı olan da o görünüyor.

RX580'e göre 1660S için genel itibari alıcı olarak oyuncular yazıyor bunu nereden anlıyoruz 5K fiyat yazmış olmama rağmen 3750'den tut 4000-4300 vb. tekliflerden ancak ROG STRIX serisi olduğu için pek de 4300e veresim gelmiyor, 4500 olsa içim rahatlayacak gibi :)

Teklif veren kişiye de 4500 deyip hemen geri çevirmek de istemedim, ilk önce sizlere danışmak istedim.

@NorwayTurk34 sizin fikrinize ihtiyacım var buralarda mısınız acaba.

İkisi de oc uv ile 30mh kazıyorlar diye biliyorum, yanlış mıyım?
Anladım demek istediğinizi.

1660S ile rig kuran pek göremedim henüz, 580 için ise doğru evet.
keHLj0n.png
Konu sahibi 5000 TL seviyesinden satmaya çalışabilir ama alıcının denk gelmesi önemli. Önyargı mı desem bilemiyorum AMD kartlar varken 1080 ve üstü modeller hariç Nvidia'ya yöneleni çok görmedim. Benim 5500 XT 8 GB'a 4300 TL vermişlerdi en son vazgeçtim. Normal koşullarda (şu anlık) 1660 Super 5000 TL etmeli ama müşteri kitlesi değişiyor.

Geri
Yukarı