11 bin TL bandında Office uygulamaları, ders videoları ve film izlemek için laptop önerisi

Sol İnvictus

Hectopat
Kız kardeşime laptop almak istiyorum ama karar veremedim. Oyun oynamıyor kendisi. Excel vb. programları rahatlıkla çalıştırabilecek film, dizi ve ders videoları izletecek bir laptop arıyorum. Bütçe maksimum 11000 TL.
Aklımda linkteki laptop var, bu bütçede F/P açısından en iyi laptopu almak istiyorum sizce bu laptop nasıldır?

Kız kardeşime laptop almak istiyorum ama karar veremedim. Oyun oynamıyor kendisi. Excel vb. programları rahatlıkla çalıştırabilecek film, dizi ve ders videoları izletecek bir laptop arıyorum. Bütçe maksimum 11000 TL.
Aklımda linkteki laptop var, bu bütçede F/P açısından en iyi laptopu almak istiyorum sizce bu laptop nasıldır?

Sessiz, kolay kolay, ısınmaz ve performanslı

Sessiz, kolay kolay, ısınmaz ve performanslı.

Hocam attığım PC'nin özellikleri daha iyi gibi, işlemci olarak Intel daha verimli olmaz mı?

Hocam bilgisayar güzel gözüküyor ama kardeşim internetten almak istemiyormuş mümkünse Teknosa vatan MediaMarkt gibi mağazalarda bulabileceğim bu pclere yakın özelliklerde PC'ler önerebilir misiniz rica etsem.

Hocam siz önerinizi yapın ben duruma göre elimden geleni yaparım.
Bunları bulabildim. Bi tanesi bütçeyi biraz aşıyor.

Geri
Yukarı