11 bin TL dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
11.000 TL

threw_3r

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba iyi akşamlar herkese. Bütçemiz 11 bin TL. Office programları için, dizi-film izlemek ve mümkünse oyun oynayabilmek için 11 bin TL'ye kadar laptop arıyorum.

11 bine pek oyun oynayamazsınız. İkinci ele yönelmeniz daha doğru olur.

Bütçe artarsa:

Beğenmeyen niye beğenmedi garip. 11 bine yeterli seviye oyun & ofis bilgisayarı.

11 bine pek oyun oynayamazsınız. İkinci ele yönelmeniz daha doğru olur.

Bütçe artarsa:
Hocam maalesef o kadar artıramam. Haklısınız bende kendim baktım 1650li laptop bile bulunmuyor bu bütçeyle. Teşekkür ederim.
Biraz geçiyor bütçemi ama değerlendiricem teşekkür ederim.

Hocam bu cihazdaki ram Singel Chanel olabilir o yüzden bunu düşünmüyorum teşekkür ederim.

Amazondan attığınız cihaz ilgimi çekti de epeyden baktığımda LCD ekran olduğu yazıyor. Renk canlılığı açısından falan nasıldır acaba?

Son düzenleme:
Hocam maalesef o kadar artıramam. Haklısınız bende kendim baktım 1650'li laptop bile bulunmuyor bu bütçeyle. Teşekkür ederim.

Biraz geçiyor bütçemi ama değerlendireceğim teşekkür ederim.

Hocam bu cihazdaki RAM Singel Channel olabilir o yüzden bunu düşünmüyorum teşekkür ederim.

Amazon'dan attığınız cihaz ilgimi çekti de epeyden baktığımda LCD ekran olduğu yazıyor. Renk canlılığı açısından falan nasıldır acaba?

Panel kalitesi zayıf, evet Single channel diğer modeldeki fakat sonradan ekleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı