11 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
11000

Gahukas

Zeptopat
Daha fazla  
Biliyorum bu konuda çok soru sorulmuş ama kendi fikrimi de değerlendirmenizi istediğim için tekrar bir konu açmak istedim.
Bütçem maksimum 11.000 TL. Laptopu oyun oynamak için de kullanmak istiyorum fakat en az oyun kadar önemli olan benim için yazılım programlarında (Unity, atom vs) alabileceğim performans.
İlk seçeneğim;
Özelleştirip RAM'i 16x1, SSD'yi 500 GB yaptım. Fiyatı 10.300 TL oluyor.
Tek sıkıntısı ekran kartını un Refresh olması, bildiğiniz üzere bir tık daha düşük oluyor 1650 Ti'lara göre.
Bu Max 11.000 TL olacak şekilde daha iyi önerileriniz varsa mutlaka bekliyorum.
Şimdiden çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abra A7 11.2 kullanıyorum. 9000e almıştım geçen sene, pek bir problem yaşamadım. Bazen çok ısınabiliyor ama performans kaybı yaşatmıyor. Zaten laptop işlemcileri normal işlemcilere göre biraz daha sıcak çalışmaya dayanıklı şekilde üretiliyor. Bundan iyisini muhtemelem bulamazsın. MSI ASUS bak derdim ama aynı özellikteki MSI ASUS'lar çok daha pahalı oluyor. Monster'ın malzeme kalitesi diğerlerine göre biraz daha düşüktür ama servisi anlayışlı ve uğraştırmıyor. Uygun fiyata halletmeye çalışıyorlar hem de kullanıcı hatalarını. Zaten abartıldığı kadar dandik olduğunu düşünmüyorum. Yerlere fırlatmadığın sürece sorun olmaz. Tavsiye ederim. İyi forumlar ✌️

Monster alma pişman olursun. ASUS TUF serisi laptoplar var. Veya MSI tarzı laptop alabilirsin. Kuzenimde bir altı var ve gerçekten aldığına bin pişman.

Biliyorum bu konuda çok soru sorulmuş ama kendi fikrimi de değerlendirmenizi istediğim için tekrar bir konu açmak istedim.
Bütçem maksimum 11.000 TL. Laptopu oyun oynamak için de kullanmak istiyorum fakat en az oyun kadar önemli olan benim için yazılım programlarında (Unity, atom vs) alabileceğim performans.
İlk seçeneğim;
Özelleştirip RAM'i 16x1, SSD'yi 500 GB yaptım. Fiyatı 10.300 TL oluyor.
Tek sıkıntısı ekran kartını un Refresh olması, bildiğiniz üzere bir tık daha düşük oluyor 1650 Ti'lara göre.
Bu Max 11.000 TL olacak şekilde daha iyi önerileriniz varsa mutlaka bekliyorum.
Şimdiden çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.
Kesinlikle bu.

1) malzeme kalitesi çok düşük Tulpar serilerinden bahsetmiyorum. 2) parasının hakkını vermiyor bence. Git bir YouTube'da araştırmanı öneririm Excalibur G900 serilerine bakmanı öneririm bir de.

Başka bir arkadaşa da bu laptop önerilmişti. Ona yazdığım şeyi aynen burada ya yazayım. "Hocam şöyle bir ASUS Tuf Gaming F15 Fx506hc-hn054 modeline baktım. Fakat doğru düzgün bir yorum göremedim. Ayrıca satılan başka sitelere de baktım. Aynı satıcı satıyor ve farklı satıcı göremedim. Bu durum bana güvenilir gelmedi ben olsam tek bir satıcının sattığı bir ürünü almazdım, güvenilir gelmiyor. Tabii karar sizin." Eğer önerilen bu Asus modelini düşünüyorsanız, 2 defa düşünün.

Bu attığından çok daha iyi bir laptop bi göz at istersen :)
Gerçekten inceledim ve açık ara daha iyi. Çok teşekkür ederim tavsiyeniz için.
Başka bir arkadaşa da bu laptop önerilmişti. Ona yazdığım şeyi aynen burada ya yazayım. "Hocam şöyle bir ASUS Tuf Gaming F15 Fx506hc-hn054 modeline baktım. Fakat doğru düzgün bir yorum göremedim. Ayrıca satılan başka sitelere de baktım. Aynı satıcı satıyor ve farklı satıcı göremedim. Bu durum bana güvenilir gelmedi ben olsam tek bir satıcının sattığı bir ürünü almazdım, güvenilir gelmiyor. Tabii karar sizin." Eğer önerilen bu Asus modelini düşünüyorsanız, 2 defa düşünün.
Benimde dikkatimi çekti birkaç siteye baktım ama yorum göremedim. İdareten kullandığım laptopumu saymazsak ilk defa bilgisayar alıyorum. Gerçekten çok detaylı düşünülmesi gerekiyormuş herşeyin. Teşekkür ederim tavsiyen için.
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...bilir-bilgisayar-nh-q7qey-002-p-HBV0000118VW6 eğer 1000TL daha verebilirsen en iyisi olarak bunu alabilirsin veya 11000TL'ye şahane bir masaüstü toplarsın.
Maalesef 1000tl daha çıkamıyorum. Ekran dahil olmak üzere 11000tlye sağlam sistem toplayabilir miyim peki?
1) malzeme kalitesi çok düşük Tulpar serilerinden bahsetmiyorum. 2) parasının hakkını vermiyor bence. Git bir YouTube'da araştırmanı öneririm Excalibur G900 serilerine bakmanı öneririm bir de.
G900 fiyatları biraz daha fazla. Şuan karşılayamam maalesef. Youtube'da başka modelleri araştırıyorum teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı