11 bin TL kasa toplama

Bütçe
10-11bin tl

errkancakirr

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kafam çok karıştı 6-7 yıldır bilgisayar sahibi değildim şartlardan ötürü şimdi 10bin bütçe var çok derde girersem 11bin TL kılçıksız param var diyelim. Monitör mouse ve klavye hariç sadece kasa toplamak istiyorum masaüstü için. Amacım silkroad Online'ı 3-4 Client açarak oynamak bunun yanında gündelik film vs bir de YouTube'a video içerikleri oluşturacağımdan video editlerken zortlamayacak bir bilgisayar toplamak istiyorum. Biliyorum bu bütçeyle belki çok şey istiyorum ama bu konuda aşırı bilgili arkadaşlar eğer hazır kurulu kasa veya parçaları tek tek de olabilir bana bir yol gösterirse çok mutlu olurum. Şu an için önümde seçenek olarak Orion V2 var diyecektim link bırakmak için akşam kaydettiğim linke girdim üstüne 3500TL koymuş şu yazıyı yazarken gördüm Allah'ım delireceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe artarsa :
Artmazsa :
Önerim bütçe arttırıp Haqqus sistemi almanız.

Bütçe artarsa:
Artmazsa:
Önerim bütçe arttırıp haqqus sistemi almanız.

Bütçeyi haqqus için arttırabilirim peki mantıklı bir hareket mi olur inanın teknolojiden çooook uzak kaldım bu PC'yi alıp bir yol sonra ah vah tüh der miyim çok ahım şahım işler yapmıyorum dediğim gibi video edit, siklroad Knight Online tarzı aynı anda 3-4 karakter atılımı ve film vs gibi şeylerde kullanacağım bu paraya farklı modellerle daha iyi bir şey oluşturmak mümkün mü yoksa tap noktası zaten haqqus mu olur 11 bin küsure teşekkürler 🙏🏻

Bütçeyi haqqus için arttırabilirim peki mantıklı bir hareket mi olur inanın teknolojiden çooook uzak kaldım bu PC'yi alıp bir yol sonra ah vah tüh der miyim çok ahım şahım işler yapmıyorum dediğim gibi video edit, siklroad Knight Online tarzı aynı anda 3-4 karakter atılımı ve film vs gibi şeylerde kullanacağım bu paraya farklı modellerle daha iyi bir şey oluşturmak mümkün mü yoksa tap noktası zaten haqqus mu olur 11 bin küsure teşekkürler 🙏🏻
11-12 K fiyat aralıgında alacağınız en mantıklı sistem sıfır olarak 6600 lü kasalardır hocam.

12K altında ki bütçeler için en iyi sistem budur hocam.
Mantis ile arasında bariz fark var, yakın zamanda yeni pc almayacağınızı hesaba katarsak Haqqus sistem daha iyi olur.

11-12 K fiyat aralıgında alacağınız en mantıklı sistem sıfır olarak 6600 lü kasalardır hocam.
Bu sistemin intel versiyonu yok mu veya daha mı düşük performanslı oluyor çünkü tüm öneriler amd üzerine bir de ryzen 5 5500 için alınmamalı tarzında videolar var sebebini ben anlıyamıyorum bilmediğimden ryzen 5 5600lü bir sistem kurmak çok pahalı mı olur

Bu sistemin intel versiyonu yok mu veya daha mı düşük performanslı oluyor çünkü tüm öneriler amd üzerine bir de ryzen 5 5500 için alınmamalı tarzında videolar var sebebini ben anlıyamıyorum bilmediğimden ryzen 5 5600lü bir sistem kurmak çok pahalı mı olur
Böyle İntel var bütçenizi aşmıyorsa alın hocam.

Geri
Yukarı