11 bin TL kasa toplama

Bütçe
10-11bin tl
Hocam yayın açacaksanız Nvidia sistemleri değerlendirin derim.
Hocam yayın açmayı düşünmüyorum yanlış anlaşılmış olabilir sadece oynadığım oyundan 3-4 tane aynı anda çalıştırma niyetim var sistem kaldırır herhalde diye düşünüyorum ne bileyim bluestack gibi uygulamalar açacak olursam zortlamasın istiyorum

11-12 K fiyat aralıgında alacağınız en mantıklı sistem sıfır olarak 6600 lü kasalardır hocam.
Hocam aydınlatır mısın neden herkes işlemciyi bir tık yükseltip ryzen 5 5600lü sistem kurmak yerine ekran kartını öncelikli sayıp 6600lü sistem kurmam gerektiğini söylüyor ben olmayan bilgimle öncelik işlemcinin diye biliyordum yanlış bir bilgi mi oluyor bu 🙄

Son düzenleme:
Hocam aydınlatır mısın neden herkes işlemciyi bir tık yükseltip ryzen 5 5600lü sistem kurmak yerine ekran kartını öncelikli sayıp 6600lü sistem kurmam gerektiğini söylüyor ben olmayan bilgimle öncelik işlemcinin diye biliyordum yanlış bir bilgi mi oluyor bu 🙄
İş odaklı veya sadece FPS oyunları oynuyorsan dediğin dogru işlemci yüksek tutulabilir. Ama AAA oyunlarda vs vs kart ister. Burada demek istediğim 6600 ile 3050 arasında baya bi fark var o bütçede alabileceğin 2 kart yani. İşlemci yükselticem diye kartı düşürmeye cokta gerek yok pişman eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı