11 bin TL'ye öğretmen için laptop tavsiyesi

Bütçe
11 Bin TL

Halil Aydin

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Öğretmen bir ablam için laptop bakıyoruz. Günlük işlerini görecek düzeyde bir laptop yeterli. Okulla alakalı Word Excel falan gibi işlerini yapabileceği, arada bir HDMI ile TV'ye bağlayıp Netflix'ten dizi falan izleyebileceği günlük işleri görececek ortalama bir laptop istiyor. Aldıktan 1 yıl sonra yavaşlamayacak düzgün fiyat performans bir cihaz bakıyoruz. Bütçemiz 10-11 bin TL civarı üstüne çok fazla çıkmadan, varsa fırsat olarak önerebileceğiniz tavsiyeleriniz bize çok lazım. Şimdiden yardımcı olanlara teşekkürler.

Selam arkadaşlar. Öğretmen bir ablam için laptop bakıyoruz. Günlük işlerini görecek düzeyde bir laptop yeterli. Okulla alakalı Word Excel falan gibi işlerini yapabileceği, arada bir HDMI ile TV'ye bağlayıp Netflix'ten dizi falan izleyebileceği günlük işleri görececek ortalama bir laptop istiyor. Aldıktan 1 yıl sonra yavaşlamayacak düzgün fiyat performans bir cihaz bakıyoruz. Bütçemiz 10-11 bin TL civarı üstüne çok fazla çıkmadan, varsa fırsat olarak önerebileceğiniz tavsiyeleriniz bize çok lazım. Şimdiden yardımcı olanlara teşekkürler.

Eşim öğretmen ben bunu Teknosa'dan almıştım dediklerin hepsini fazlasıyla yapıyor.

Hepsiburada 11.000 TL satılıyor.

Eşim öğretmen ben bunu Teknosa'dan almıştım dediklerin hepsini fazlasıyla yapıyor.

Hepsiburada 11.000 TL satılıyor.
bu fiyat aralığında daha güncel ve huawei olmayan alternatiflere yönelmesi daha iyi olur şuan amazonda indirim var
bu alternatifler işini gayet iyi bir şekilde görecektir ilk ilandaki ürünün ekranı 2k

Daha iyi alternatifler varken özellikle bu aynı fiyat bandında alınmaz.
Güncel değil ve Huawei genel olarak kalitesiz bir marka.

FreeDOS değil benim Windows 11 lisanslı geliyor. Ayrıca öğretmenler kayıt altında olduğu için onlara FreeDOS özellikli veremezsin. Bu arada kalitesiz derken hangi modellerini ne kadar süre kullandın ne gibi sorunlar yaşadın da bu kadar açık ve net konuşabiliyorsun.

Bence bu fiyata en düzgünü. Hiç onboard RAM'i yok, 2 slotlu. Yetmediği yerde yükseltilebilir. Sata portu da var, bu demektir ki daha ucuza depolama yükseltmesi yapılabilir. Hatta enteresan şekilde 120 Hz ekranı da var, panel kalitesi de kötü değil. Film izlerken, çalışırken daha güzel ve rahat olacaktır.

daha iyi alternatifler varken özellikle bu aynı fiyat bandında alınmaz
güncel değil ve huawei genel olarak kalitesiz bir marka
Daha iyi alternatifler kısmına yorum yapamam. Fakat Huawei nin kalitesiz oluş kısmını nerden çıkarttınız ? Hiç bir ürününü kullandınız mı? Benim diyen çoğu markadan daha kalitelidir. Tableti de öyle laptopu da öyle. Boşuna telefonda önünü kesmediler. Kullanmadığınız ürünler hakkında yorum yapmayın, yanlış yönlendirmeyin.

Geri
Yukarı