Çözüldü 11 Mbps İnternetin İndirme Hızı Kaç Olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Radeyn

Hectopat
Daha fazla  
20 Mart'ta TürkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Şu an TTNET kullanıyorum ve 1.5 Mb/s download hızım var. TürkNet'e geçersem 11 Mbps internet hızım olacakmış bunun download hızı kaç olur? Aralarında bir fark olur mu?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam 11 Mbps aldığınızı düşürürsek 1.3 MB hızıyla indirme yaparsınız. Burada yazılanlar ile aldığınız değerler tam tutarlı olmayabiliyor tabii.

20 Mart'ta TürkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Şu an TTNET kullanıyorum ve 1.5 Mb/s download hızım var. TürkNet'e geçersem 11 Mbps internet hızım olacakmış bunun download hızı kaç olur? Aralarında bir fark olur mu?

Eki Görüntüle 455556
Yapa üzerinden 11 mbps sizi kanser eder. Millenicom üzerinden sorgulama yaparsanız altyapınız desteklediği hızı görürsünüz.

O zaman Türk Telekom'da kalmanız daha mantıklı. Büyük ihtimal 75 TL'den daha ucuza taahhüt verirler.
Ama şu an ki kullandığım TTNet paketi kotalı ve 20 Mart'a kadar taahütü var ve yine aynı fiyat 75 TL. TürkNet'e geçmek daha mantıklı değil mi? Hem attığım fotoğrafta altyapınız geliştikçe internet hızınız artar yazıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı