11. sınıf açık öğretim sistemi nasıl işliyor?

Charlie Stan

Femtopat
Merhaba ben 11. sınıf sayısal öğrencisiyim bugün açık öğretime kayıt oldum ve oradaki memur bana 13 zorunlu dersim olduğunu söyledi ve 160 kredim olduğunu belirtti. 2 dönemin var dedi bu dönem için 5 ders seçti (Din Kültürü-Felsefe-Tarih-Yabancı Dil-Türk Dili ve Edebiyatı) diğer dönem 8 ders bıraktım bu dönem bu 5 dersten sınav olacaksın dedi. Ben de siteden seçilen derslere bakarken ders seçme kısmında (Matematik - 3, Fizik - 3, Matematik - 4 ve Fizik - 4) dersleri muaf olarak gözüküyordu. Bu muaf ne demek bu derslerden sorumlu değilim anlamına mı geliyor? Ayrıca öğrenci bilgilerim kısmında Alan Yok - 2 gözükmekte bu ne anlama geliyor sayısal seçmiştim okul zamanında yani pek anlamadım diğer 8 dersi ne zaman seçeceğim oradaki memur 5 Dersi'i kendi seçmişti. Ne yapmam gerek bilgili biri beni bu konu hakkında bilgilendirip yönlendirirse çok mutlu olacağım.

Ve ders bilgilerime baktım şimdi. Sadece sözel dersleri seçmiş memur ama ben sayısal öğrencisiyim, bunda bir sıkıntı yok mu acaba? Bilen biri bilgilendirirse çok memnun olacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı