11. sınıf ders çalışma planı nasıl hazırlanır?

seey cinsiyetin ne ona gore. Internetten tanistigum kisilerle pek rahat olamiyorum..
Yemez seni merak etme.

Şu hafta şu konular bitecek diye ayrı bir programın olsun her hafta yenile.

Sonra her güne paragraf problem ve 3 ders olacak şekilde haftalık sürekli kullanacağın programın olsun.

Ayrıca ders çalışırke focus to do gibi uygulamalarla süre tut.
Şimdiden her gün paragraf ve problem çözerse çok sıkılır onun yerine TYT denemesi çözmek daha mantıklı

Bazı günler çok çalışırsın falan ozaman 4.derse de geçersin ve geometriyi kesinlikle boşlama şuan onun pişmanlığını yaşıyorum ayrı bir ders gözüyle bakmak gerekiyor

Yemez seni merak etme.

Şimdiden her gün paragraf ve problem çözerse çok sıkılır onun yerine TYT denemesi çözmek daha mantıklı
Problem sıkıntı olmuyor da paragrafa bazen ben de ara veriyorum ya da soru sayısını azaltıyorum

Şu hafta şu konular bitecek diye ayrı bir programın olsun her hafta yenile.

Sonra her güne paragraf problem ve 3 ders olacak şekilde haftalık sürekli kullanacağın programın olsun.

Ayrıca ders çalışırke focus to do gibi uygulamalarla süre tut.
Hocam her güne paragraf problem 3 ders fazla değil mi? Dershaneye de gidiyorum zamanım az

Hocam her güne paragraf problem 3 ders fazla değil mi? Dershaneye de gidiyorum zamanım az
Çok fazla hiç gerek yok şuan 11. sınıf derslerine çalış zaten dershaneye gidiyormuşsun her hafta tyt denemesi oluyordur onda paragraf ve problem yeterli. Yazın tyt eksiklerini halledersin şimdilik 11. sınıf temelini iyi at bence.

Çok fazla hiç gerek yok şuan 11. sınıf derslerine çalış zaten dershaneye gidiyormuşsun her hafta tyt denemesi oluyordur onda paragraf ve problem yeterli. Yazın tyt eksiklerini halledersin şimdilik 11. sınıf temelini iyi at bence.
Tyt açısından da matematik çalışmak istiyorum haftada 1 2 gün sizce nasıl olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı