11. Sınıf Çalışma planı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

663803

Kilopat
Merhabalar. Ben 11. Sınıf sayısal öğrencisiyim. 2022'de gireceğim YKS sınavına hazırlanıyorum. Ben Mart'ın başından beri doğru düzgün çalışmaktayım ve YouTube'dan severek takip ettiğim 3-4 eğitim kanalının tavsiyelerine göre planımı oluşturdum. Bugün birkaç tanımadığım YouTube kanalına rastgeldim ve benim yaptığım planımdan farklı tarzda planlar gösterdiler ve farklı tavsiyelerde bulundular. O yüzden bende şu an uyguladığım planımın durumunu sizlere sormak istiyorum.

Ben şu an 1 Haziran'a kadar AYT için 11. Sınıfın bütün derslerinin konularını halledip soru bankalarından çözüyorum.

TYT içinse 1 Haziran'a kadar her gün paragraf ve problem çözüyorum. Artan vakitlerimde de geometri çalışıyorum.

Yaz olduğu zamanda o 3 ayda TYT'ye çalışmayı planlıyorum. Bol bol deneme çözmeyi planlıyorum TYT ve AYT'den. TYT ağırlıklı olacak büyük ihtimalle çünkü 9-10 benim boş geçti biraz.

12. Sınıfa geçtiğimde ne yapacağımı tam olarak bende bilmiyorum. Aslında yazın içinde bir planım yoktu. Şu an aklıma geleni yukarıya yazdım. Benim şu anki tek planım 1 Haziran'a kadar 11. Sınıfı tamamen anlayarak çalışıp bitirmek, soru bankalarından soruları çözmek. TYT içinde paragraf, problem ve geometri çalışmak.

YKS'ye önceden giren abilerim, ablalarım ya da şu an benim gibi YKS'ye hazırlanan arkadaşlarım varsa sizce doğru mu yapıyorum? TYT Sosyal ve Fene yazın ağırlık vermem daha mı doğru olur? Şu anki 1 Haziran'a kadar olan planım sizce nasıl? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler 😊

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence planın güzel. TYT'de konuları yazın geç kalmadan bitir, sonra düzenli deneme çöz. Bu denemelerde tespit ettiğin yanlışlara göre eksiklerini kapatırsın. TYT için deneme çözmek netlere çok etki ediyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı