11. Sınıf Ders Çalışma

Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. 11. sınıfım ve 1. dönem konuları hariç bir şey bilmiyorum. Maalesef aptallığımdan 2. dönem dersleri saldım şimdi tekrardan başlamak istiyorum ama üniversite için başlamak istiyorum çalışmaya. 11. sınıf konularını boş verip TYT'ye mi başlasam, yoksa 11'i bitirip mi TYT'ye başlayayım? Yaz tatilinde çalıştığım için pek vaktim olmayacak. Ağustos gibi dershaneye başlayacağım. Neden çalışmadın demeyin arkadaşlar, biliyorum çalışmalıydım.

Merhaba arkadaşlar. 11. sınıfım ve 1. dönem konuları hariç bir şey bilmiyorum. Maalesef aptallığımdan 2. dönem dersleri saldım şimdi tekrardan başlamak istiyorum ama üniversite için başlamak istiyorum çalışmaya. 11. sınıf konularını boş verip TYT'ye mi başlasam, yoksa 11'i bitirip mi TYT'ye başlayayım? Yaz tatilinde çalıştığım için pek vaktim olmayacak. Ağustos gibi dershaneye başlayacağım. Neden çalışmadın demeyin arkadaşlar, biliyorum çalışmalıydım.
Dostum öncelikli hedefin PLANLI OLMAK olmalı.Ders bulk dönemlerimde instagram vs kapatıyorum her sabah 1 saat kıtap okuyorum ve uyumadan kıtap gun ıcerısınde once konuları parca parca ayır oyle ilerle ama 1 2 saat kendıne zorunlu calısma gıbı sacma bırsey hıssettırme.30 dakika calıs 10 dakika ara ver cok sert baslama faydasını gorursun kzı varsa onu da bırak

EA veya SÖZ alanındaysanız TYT daha önemli, SAY alanındaysanız 11. sınıf daha önemli bence.

Eğer SAY alanındaysanız, fizikte elektrik ve manyetizmayı çalışmayabilirsiniz. Matematikte geometriyi ve olasılığı çalışmayabilirsiniz. Diğer konuları güzelce tekrar edip soru çözerken yavaştan TYT de başlarsınız.

EA alanındaysanız da yine 11 matematik çok ama çok önemli.

Geri
Yukarı