11. sınıf dönem ortasında alan değişimi ne zaman yapılır?

kurtcobain1

Centipat
Daha fazla  
11. sınıfım 2. dönem alan değişimi yapabilir miyim? Sayısaldan dile geçmek istiyorum. Veya 12. sınıfın başında mı değiştirebiliyorum?

Hocam bende 11'im arkadaşım değiştirdi sayısaldan eşit ağırlığa geçti lakin sayısaldan dile geçmenizi pek önermiyorum eğer çok sevmiyorsanız dile geçmeyin.

Hocam bende 11'im arkadaşım değiştirdi sayısaldan eşit ağırlığa geçti lakin sayısaldan dile geçmenizi pek önermiyorum eğer çok sevmiyorsanız dile geçmeyin.

Neden dile geçmeyeyim ki? Kötü mü? Normalde sayısal seçmeyecektim.
Ben de arkadaşların gazına gelip sayısak seçtim sınavlar kötü geldi eşit ağırlık vb de bir bölümde istemiyorum dilden Fransızca veya Almanca okumak istiyorum. Arkadaşın ne zaman değiştirdi bu arada sınavlardan önce mi?

Bugün, değiştirmeyin dememin sebebi eğer dili sevmiyorsanız derslerim kötü vs diye gitmeyin diye düşünmemden dolayı

Bugün, değiştirmeyin dememin sebebi eğer dili sevmiyorsanız derslerim kötü vs diye gitmeyin diye düşünmemden dolayı
Nasıl değiştirdi? ben sorduğumda bölüm değişikliği yok demişti.

yarın okula gir müdüre söyle hocam ben dile geçmek istiyorum de ya evet der yada hayır hayır derse anne babanı araya sok müdürü arasınlar hocam değiştirmek istiyoruz falan diye
dilekçe mi vereyim hocam? Pazartesi sordum hocaya

Nasıl değiştirdi? Ben sorduğumda bölüm değişikliği yok demişti.

Dilekçe mi vereyim hocam? Pazartesi sordum hocaya.

Hocam arkadaşım müdür yardımcısı ile konuşmuştu ailesi de dilekçe yazmıştı ve direk geçti detayları çok bilmiyorum ama müdür ve müdür yardımcısının yardımcı olması lazım.

Hocam arkadaşım müdür yardımcısı ile konuşmuştu ailesi de dilekçe yazmıştı ve direk geçti detayları çok bilmiyorum ama müdür ve müdür yardımcısının yardımcı olması lazım.

Direkt olarak dilekçe mi verdi yoksa dilekçe vermeden önce konuştu mu müdür yardımcısıyla?

Yeni konular

Geri
Yukarı