11. Sınıf Düzeni

Öneriyi görmezden gelmişsiniz fakat bu doğru. Hem ders başarısı sağlayıp hem de oyun sürenizden kısmayacağınız bir öneri bekliyorsanız, öneri beklemekten ziyade kendinizi avutuyorsunuzdur. Üzgünüm fakat meslek okuyan biri olarak 4 yıllık üniversite hayaliniz varsa bırakın oyun süresine kısıtlama koymayı, bu yıl oyun dahi oynamamanızı öneririm. Zira sizin için çok daha zor olacak. 11. sınıf meslek derslerinin en yoğun olduğu senedir ve bu yıl siz istemesenizde bilgisayarda epey vakit geçireceksiniz. Alanınızı bilmiyorum fakat 11. sınıf bölüm dersi ödevleri bile zorlayıcı olabiliyor ki performans ödevlerini siz düşünün...
Burada sizi zorlayacak diye bahsettiğim sadece bu yılki bölüm dersleriniz, ki sınavda sorumlu olduğunuz fakat okulda görmediğiniz kültür derslerine değinmiyorum bile.
Velhasıl diyeceğim şu ki; geleceğini önemsiyorsanız, bugünkü hatanızdan gelecekte pişman olacağınızı biliyorsanız derslerinize odaklanın.

Ayrıca, alanınız nedir?

Meslek lisesi bir kişi hele ki 11. Sınıfta çok kritik bir düzeydedir burda 2 seçim arasında kalmak zorundasın ben okuyup 4 yıllık güzel bir üniversteye gitmek istiyorum mu ? Yoksa meslek diplomam yeter ben böyle geçiririm mi diyeceksin eğer ki okumayı seçersen 11 ve 12 de dershaneye gitmen gerekecek meslek dersleri zorlayacaktır ancak bi şekilde zorlayıp yapman gerekecek 12.sınıfta stajda daha da zorlanacaksın bunları göze almak gerek :)

İşte öyle olmuyor. Pubg,Csgo gibi oyunlar oynuyorum ve 1 eli 30 dakikayı geçiyor. Birde arkadaşlarla oynadığım için bırakasım gelmiyor.
Ben sadece bu fikire karşı böyle bişey söyledim. Başka taktiği olan varsa dediğim şey geçerli değil.
30 dakika çalış, 30 dakika bilgisayara gir. Hem 2 saat bilgisayara girmiş, hem 2 saat çalışmış olacaksın.
Bu

Bu yıl 12. Sınıfa geçtim. 11. Sınıf bana göre çok kolaydı bölüm dersleri ve normal derslerde dahil. Bu arada ben de bilişim okuyorum. Hiç çalışmadan çok rahat iyi not alabiliyordum öyle pek ciddiye almıyordum. Ama şimdi iş ciddiye bindi bu sene çalışacağım. Sana tavsiyem şimdiden üni sınavı için çalışmaya başla önce en sevdiğin derslerden başla ondan sonra tek tek çalışırsın internet baya yardımcı oluyor. Birçok konu anlatım videoları var.

Zaman ilerledikçe bir gün 3 4 tane önemli ders görüyoruz. Şimdi asıl olay ben eve gelince hangilerini tekrar edeyim? Nasıl düzene sokayım? 30 dakikadan fazlasında sıkılıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
Şu sorumu cevaplarsanız sevinirim.
Bu yıl 12. Sınıfa geçtim. 11. Sınıf bana göre çok kolaydı bölüm dersleri ve normal derslerde dahil. Bu arada ben de bilişim okuyorum. Hiç çalışmadan çok rahat iyi not alabiliyordum öyle pek ciddiye almıyordum. Ama şimdi iş ciddiye bindi bu sene çalışacağım. Sana tavsiyem şimdiden üni sınavı için çalışmaya başla önce en sevdiğin derslerden başla ondan sonra tek tek çalışırsın internet baya yardımcı oluyor. Birçok konu anlatım videoları var.
Yani diyosun ki bu seneki derslere çalışma,universite sınavındaki konulara çalış?

Ben de 11.sınıfa geçen Anadolu Lisesi öğrencisiyim. Steam'i komple silmeni öneririm. Tüm oyunlarını sil, yalnızca internetten işin olduğunda kullanman gereken programlar kalsın. Hatta benim bilgisayarım dizüstü olduğu için bilgisayarımı tamamen kaldıracağım bu hafta. Anneme veya babama teslim ediyorum, ihtiyacım oldukça da süre ile kullanmayı düşünüyorum.

Ben de 11.sınıfa geçen Anadolu Lisesi öğrencisiyim. Steam'i komple silmeni öneririm. Tüm oyunlarını sil, yalnızca internetten işin olduğunda kullanman gereken programlar kalsın. Hatta benim bilgisayarım dizüstü olduğu için bilgisayarımı tamamen kaldıracağım bu hafta. Anneme veya babama teslim ediyorum, ihtiyacım oldukça da süre ile kullanmayı düşünüyorum.
İntihar hayırlı olsun.

Bencede yaptığın şey çok fazla. Ben hem çalışıp hem oyun oynama taraftarıyım. Ve 8 sene sonra, geçen sene aldığım için bilgisayarı tadını çıkarıcam. Hala taktiklerinizi bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı