11. sınıf eşit ağırlık 50 ortalama ile belge alabilir miyim?

Hepinize selamlar. Ben 11.sınıf EA öğrencisiyim 6 saat seçmeli matematik görüyoruz. 1.dönem ortalama 48'de kaldı. 2.dönem teşekkür belgesi alabilmem için matematikte 52 ortalama mı yapmam lazım yoksa 50 ortalama ile belge alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize selamlar. Ben 11.sınıf EA öğrencisiyim 6 saat seçmeli matematik görüyoruz. 1.dönem ortalama 48'de kaldı. 2.dönem teşekkür belgesi alabilmem için matematikte 52 ortalama mı yapmam lazım yoksa 50 ortalama ile belge alabilir miyim?
50 ortalama ile belge alamazsın en aşağı 70 olması ve hiçbir dersten kalmamış olman gerekir. Genel ortalaman 1.dönem 48 ise 2.dönem 52 olmak zorunda aksi takdirde sınıf tekrarı yaparsın.

50 ortalama ile belge alamazsın en aşağı 70 olması ve hiçbir dersten kalmamış olman gerekir. Genel ortalaman 1.dönem 48 ise 2.dönem 52 olmak zorunda aksi takdirde sınıf tekrarı yaparsın.

Hocam 1 dersten kalınca sınıf tekrarı olmuyor diye biliyorum edebiyatdan kalırsan oluyor diye biliyorum.

Hocam matamatik ortalaması 48.
Hocam 1.dönem ortalamanız 70in üstündeyse teşekkür alırsınız fakat herhangi bir dersten kaldığınızda yani 50nin altındaysa belge alamazsınız. 2.dömem hiçbir dersten kalmaz ve ortalamanız 70in üstündeyse belge alabilirsiniz. Sınıfta kalmak için genel ortalamanızın 50nin altında olması ve 3dersten fazla kalmanız gerekir. Yani içiniz rahat olsun 2.dönem 48den daha iyi yapabileceğinize inanıyorum.

Genel ortalamam 71 di mat 48 olduğu için alamadım .2.dönem teşekkür belgesi için matematik dersinin yıllık ortalamasını 50 mi yapmam lazım yoksa 2.dönem mat ortalamasını 50 yapıp yıllık ortalaması 49 olsa bile belge alınıyormu ?

Genel ortalamam 71 di mat 48 olduğu için alamadım .2.dönem teşekkür belgesi için matematik dersinin yıllık ortalamasını 50 mi yapmam lazım yoksa 2.dönem mat ortalamasını 50 yapıp yıllık ortalaması 49 olsa bile belge alınıyormu ?
2.dönem 50nin üstünde olması lazım. Belgeler dönem içindeki ortalamaya göre bakılır yıllığa bakılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı