11. sınıf için ilk TYT neti kaç olmalı?

Manyil

Decapat
Daha fazla  
Birkaç gün önce kendimi denemek için ilk TYT denememe girdim. Ve bu sınavdan 57.5 net yaptım. Depremden dolayı 10. sınıfım da çok iyi geçmedi. Şu an için iyi bir net midir? Bir de 11. sınıfta nasıl çalışmam gereklidir abilerim?

Birkaç gün önce kendimi denemek için ilk TYT denememe girdim. Ve bu sınavdan 57.5 net yaptım. Depremden dolayı 10. sınıfım da çok iyi geçmedi. Şu an için iyi bir net midir? Bir de 11. sınıfta nasıl çalışmam gereklidir abilerim?
Başlangıç ve önündeki uzun süreç için güzel bir net. Yapman gereken 11.Sınıfı 11.Sınıfta öğrenmek. Kalan vakitlerinde 9 ve 10.sınıftaki eksiklerini tamamlamak.

Daha 1 senen var 10 sınıfın iyi geçmediği için normal ama netlerini yükseletebilirsin zorlandıgın konulara yoğunlaş günde 30 ila 50 parargaf çöz dershaneye gidiyorsan zorlandıgın konuları hocana danışabilirisn veya okuldaki hocalarına.

Şuan her şeyi başabilecek kadar zamanın var. Sadece iyi değerlendir. Hiçbir şeyi de erteleme, özellikle daha zaman var lafını kullanma. Olmuyor çünkü tecrübeyle sabit.

Başlangıç ve önündeki uzun süreç için güzel bir net. Yapman gereken 11.sınıfı 11.sınıfta öğrenmek. Kalan vakitlerinde 9 ve 10.sınıftaki eksiklerini tamamlamak.

Abi ceza almıştım şimdi cevaplayabildim okuldaki hocalardan gerçekten neredeyse hiçbir şey anlamıyorum okul kötü olmamasına rağmen. Eve gelince de çalışma isteğim kaçıyor. Dershaneye de gidemem ne yapmam lazım.

Abi ceza almıştım şimdi cevaplayabildim okuldaki hocalardan gerçekten neredeyse hiçbir şey anlamıyorum okul kötü olmamasına rağmen. Eve gelince de çalışma isteğim kaçıyor. Dershaneye de gidemem ne yapmam lazım.
Youtube ders içeriği bakımından çok zengin hemde ücretsiz. Oradan faydalan.

Geri
Yukarı