11. sınıf için yaz tatilinde ne yapılmalı?

lonitabunny

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben sayısal öğrencisiyim 11. sınıf bitti 12'ye geçeceğim. Açıkçası 11'im güzel geçmedi epeyce konu eksiğim var. Sizce yaz tatilinde hangi derslere bakmam gerek? TYT'ya da AYT de nelere önem vermem gerekiyor? 11. sınıfın hangi dersten hangi konulara çalışmalıyım? Yani kısacası yaz tatilimi sizce nasıl geçirmeliyim önerileriniz benim için çok önemli😸 #yks #tyt #ayt

Ben olsam TYT matematik çalışır yavaştan düzenli paragraf çözmeye başlardın. Zaman kalırsa da AYT matematik ve FKB bakardım.

Merhaba ben sayısal öğrencisiyim 11. sınıf bitti 12'ye geçeceğim. Açıkçası 11'im güzel geçmedi epeyce konu eksiğim var. Sizce yaz tatilinde hangi derslere bakmam gerek? TYT'ya da AYT de nelere önem vermem gerekiyor? 11. sınıfın hangi dersten hangi konulara çalışmalıyım? Yani kısacası yaz tatilimi sizce nasıl geçirmeliyim önerileriniz benim için çok önemli😸 #yks #tyt #ayt

Bence üniyi meslek sahibi olmak için değil de yurt dışına gitmek için kullan. İngilizce öğren tatilinde derim.

TYT'yi tamamen hallet. AYT'de konu tekrarı yap 11 için. 12. sınıf temposunda TYT'ye dönüşün zor olur.

Bence üniyi meslek sahibi olmak için değil de yurt dışına gitmek için kullan. İngilizce öğren tatilinde derim.
Her şeyin sırası var hocam. Boğaziçi, ODTÜ, İTÜ kazansa çok da dert edecek şeyi kalmaz hayatta.

Merhaba evet yurt dışına çıkacağım zaten. Fakat bunun yanında üniversite sınavında bir sıralama yapıp meslek sahibi edinmek istiyorum kesinlikle. Ayrıca şu an İngilizce seviyem B1 bu yüzden şu anlık okul derslerimi önemsemeyi düşünüyorum

Geri
Yukarı