11.sınıf kaynak önerisi

CeyhunPCL

Hectopat
Arkadaşlar selam. 11.sınıf video çözümlü matematik soru bankası önerebilir misiniz? Video çözüm uygulaması kaliteli olsun lütfen çünkü diğer kaynaklar gerçekten çok kötü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki sorularının zorluğu nasıl karekökün?Orta düzey mi yoksa zor mu?
Tüm konularda temel bir seviyeden başlıyor ancak bu giriş seviyesi sorular azınlıkta diyebilirim. Soruların çoğunluğu orta, orta-zor diyebileceğimiz seviyede. Ben matematik konularını genellikle anlıyorum diyorsanız alın. Yoksa bazı konularda çözemediğiniz çok sayıda soru çıkabilir.

Tüm konularda temel bir seviyeden başlıyor ancak bu giriş seviyesi sorular azınlıkta diyebilirim. Soruların çoğunluğu orta, orta-zor diyebileceğimiz seviyede. Ben matematik konularını genellikle anlıyorum diyorsanız alın. Yoksa bazı konularda çözemediğiniz çok sayıda soru çıkabilir.
Aslında benim için önemli olan Video çözüm uygulamasının kaliteli olması.Çünkü konuyu anlamasam bile soruları çözen bir öğretmen olduğu zaman çok yardımcı oluyor.Uygulaması güzel diyorsan alayım o zaman.

Aslında benim için önemli olan Video çözüm uygulamasının kaliteli olması.Çünkü konuyu anlamasam bile soruları çözen bir öğretmen olduğu zaman çok yardımcı oluyor.Uygulaması güzel diyorsan alayım o zaman
Herhangi bir matematik veya geometri soru bankasını almadan önce soru çözümlerine internetten veya mobil cihazlar için yapılmış olan uygulamasından bakmanı öneririm. Seviyen orta veya ortanın üzeri değilse matematikte daha kolay kaynakları araştır. Soruyu çözen kişi bazı noktaları hızlı geçtiğinde bunu, belirtmediği kuralı zaten bildiğin varsayımından dolayı yapar. Soru çözümleri güzel ama soru çözümü konu anlatımı gibi her noktayı ele almaz.

Geri
Yukarı