11. Sınıf Kaynak Tavsiyesi

Başka bir yerde Esen Üç Renk iyi değil dedi birisi. Kararsız kaldım.

Eğer iyi değil diyen kişi kitabı bitirmiş ise onun önerisine kulak vermeniz daha mantıklı olur. Ben daha kitabın başındayım ve yorumumu ilk konuların sorularına göre yaptım.

Aslında bir kitapçıya gidip kitabı düzgünce incelemek en iyisi. Başkasının yorumları ile tamamen hareket etmemek lazım.

Eğer iyi değil diyen kişi kitabı bitirmiş ise onun önerisine kulak vermeniz daha mantıklı olur. Ben daha kitabın başındayım ve yorumumu ilk konuların sorularına göre yaptım.

Aslında bir kitapçıya gidip kitabı düzgünce incelemek en iyisi. Başkasının yorumları ile tamamen hareket etmemek lazım.
''Matematikte esen yayınlarının üç renk kitabından uzak dur. İçindeki sorular resmen fantezi yapmanı istiyor. O zorlukta sorular hiç bir zaman karşına çıkmayacak ve boşuna stres yapıp kendini yoracaksin. Sadece bu tavsiyeyi vermek istiyorum.'' Böyle dedi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı