11.Sınıf Matematik Konu Anlatımlı Kitap Önerisi

InJustice

Kilopat
Yer
Troposfer
25 TL bütçem var. Kargo dahil 25 TL'ye bir kitap bakıyordum. 24 TL'ye bunu buldum. 25 TL'ye geliyor kargoyla. Sizce bu kitabı alırsam bana fayda sağlar mı? 11'e geçtim. YGS matematik kitabım var. Gayet iyi. Her gün 1 saat çözerek çalışacağım. Aynı zamanda okuldan geldikten sonra 11.sınıf için de bir kaynağım olsun istedim. Bu kitap bana yarar sağlar mı? 25 TL'ye varsa daha iyileri, önerilerinizi bekliyorum. Sayısal öğrencisiyim. Bu temel matematik mi yoksa hepsini içine mi alıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
11. sınıftayken Esen Yayınlarının bordo renkli kitabını kullanıyordum. Matematiğim çok iyi olmamasına rağmen az da olsa matematiği sevdiren bir kitaptır. Sorular orta-üst düzey zorlukta. İlk başlarda konuya alıştırmak için kolay sorulardan başlıyor fakat konu sonlarına doğru zorlaşıyor. Yazılıya hazırlık soruları da gerçekten kaliteli sorular oluyor. Senin gösterdiğin kitap hakkında bir bilgim yok fakat bu aralar Final YGS aldım ve çözmeye çalışıyorum. :D Benim eksikliğim mi bilmiyorum ama konuların son 2-3 testlerinde çok zorlanıyorum. Ama gösterdiğin kaynak hakkında bir bilgim yok.
Bu arada neden internet üzerinden almak istiyorsun? Kırtasiyelere gidip kitapları inceleyip almak daha mantıklı olacaktır.

Güzel kardeşim, final zor bir yayındı benim zamanımda. Gereksiz bir şekildeydi hem de, nedense bütün hocalarımız Esen Yayınlarını önerirdi. Tavsiyem Esen Yayınları olacaktır sana. Fiyat aralığını bilmiyorum maalesef ama bulmaya çalış. Eğer Esen de olmazsa Fen Bilimleri de güzeldir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı