11.sınıf matematik konuları yetişir mi?

saul g00dman

Kilopat
Daha fazla  
Selam, salı günü matematikten sınavım var. Parabol ile denklem ve eşitsizlikler yetişir mi? Yani imkansız mı yoksa geçer not alabilir miyim? Konular hakkında çok az şey biliyorum.

Selam, salı günü matematikten sınavım var. Parabol ile denklem ve eşitsizlikler yetişir mi? Yani imkansız mı yoksa geçer not alabilir miyim? Konular hakkında çok az şey biliyorum.

Bence yetişir fakat 100 alınır mı? Çok da mümkün değil hele ki zor soruyorsa. Orta seviye bir sınav için 2 gün bile yetebilir.

Bugün çalışamayacağım ama yarın inşallah düzgünce başlayıp iyi bir not almaya çalışacağım. Teşekkür ederim.

Vallahi kötü bir şey ama ben ne yaptığımı söyleyeyim bir 11. sınıf olarak. Sınavdan 3 gün önce 11. sınıf matematik hakkında en basit şeyine kadar hiç bir şey bilmiyorum, sınava 3 gün kala, hafta sonu (genelde bizim matematik sınavı 2. hafta ilk gün yapılıyor) ''Rehber Matematik'' kanalının sınav konularının tüm anlatım videolarını izleyip, 3-5 de not alıp sınava giriyorum.
Size gelecek olursak, konular yetişir ama pek yüksek not alamazsınız. Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih gibi derslerde son güne bırakıldığında da yüksek notlar alabiliyorsunuz ama matematik diğer derslere hiç benzemiyor maalesef.

Geri
Yukarı