11 sınıf meslek okuyan birisi nasıl çalışmalı?

Furkan Demirkıran

Kilopat
Süper Moderatör
11 sınıfım ve üniversite sınavı yaklaşıyor bu yüzden ders çalışmak istiyorum, hedefim için ama temelim yok, 0'ım Matematik'te napacagımı bilemiyorum. Nereden başlamalıyım, ne almalıyım, nasıl ilerlemeliyim bilmiyorum. Bana yardımcı olur musunuz? Antrenmanlarla matematik çözüyorum yavaş yavaş doğal sayılarda bölme ve çarpma dayım işe yarar mı onu da bilemiyorum. Lütfen bana yol gösterin.

11 sınıfım ve üniversite sınavı yaklaşıyor bu yüzden ders çalışmak istiyorum, hedefim için ama temelim yok, 0'ım Matematik'te napacagımı bilemiyorum. Nereden başlamalıyım, ne almalıyım, nasıl ilerlemeliyim bilmiyorum. Bana yardımcı olur musunuz? Antrenmanlarla matematik çözüyorum yavaş yavaş doğal sayılarda bölme ve çarpma dayım işe yarar mı onu da bilemiyorum. Lütfen bana yol gösterin.

7. sınıf matematik konularından başla sınıf sınıf ilerle farklı tarzda sorular çöz hergün 1000 soru çöz aynı konudan 1 gün sonra da o konudan 10 soru çöz matematik konusunu 1 yıla çözersin böylece bu arada alanın nedir ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı