11. sınıf sayısal nasıl çalışmalıyım?

INEVITABLE

Hectopat
10.sınıfı Full Online olarak gördüm ve açıkçası pek bir şey anlamadım derslerden bu benim çalışmamada bağlı zaten 10. sınıf ortalamam 63 puandı. Ben meslek olarak pilotluk hayalim var pilotaj bölümüde sayısalda ve sayısal seçtim ama sayısal derslerim pek iyi değil risk alıp seçtim çevremdekiler çok zor diyorlar siz ne önerirsiniz nasıl bir program hazırlamalıyım çalışmak için.

Net trigonometri. Fizikte zaten 2 formül bilsen biraz mantığın olsa yeter, kimya da öyle. 11. sınıfın ilk matematik konularından biri trigonometri diye biliyorum.

10.sınıfı Full Online olarak gördüm ve açıkçası pek bir şey anlamadım derslerden bu benim çalışmamada bağlı zaten 10. sınıf ortalamam 63 puandı. Ben meslek olarak pilotluk hayalim var pilotaj bölümüde sayısalda ve sayısal seçtim ama sayısal derslerim pek iyi değil risk alıp seçtim çevremdekiler çok zor diyorlar siz ne önerirsiniz nasıl bir program hazırlamalıyım çalışmak için.
Dostum her ne kadar çok ta çalışsan ilk 1000 e girsen bile obp(orta öğretim başarı puanı)'nın baya yüksek olması lazım 63 ort. Çok düşük, sen iyi bişey yapsan bile seni baya bi geri atar o puan.

Dostum fizik ve matematikten 1. kitap olarak kendi seviyen (kendi seviyen neyse ona göre kitap al, seviyen kötüyse kolay bir kitap al) ve kendi seviyendeki kitabı bitirip güzelce her konuyu anlayarak çözdükten sonra kendi seviyenin bir tık üstü kitap al. Fizikten 10 soru çıktığı için fazla üzerinde durmanı önermem. Matematik için 3 kaynak bitirmeni öneririm, kolay - orta - zor şeklinde. Bu kişiler sana daha yardımcı olur. Bende pek bilmiyorum ne yapacağımı.

@Blacksidemre
@KırAtlıLiberal
@Camila

Yeni konular

Geri
Yukarı