11. sınıfta açık liseye geçmek

bad4lee

Hectopat
Selam. Seneye açık liseye geçmeyi düşünüyorum. Okul ortamından nefret ediyorum; insanları görmekten, iletişim kurmaktan nefret ediyorum. Derslerim ortalama bir seviyede, güncel olarak ortalamam 86.5 ve hedefim MSÜ. Planım seneye açık liseye geçmek, haftanın 4 günü dershaneye gitmek ve diğer 3 gün bir spor dalıyla uğraşmak. Bu konuda sizin tavsiye ve görüşleriniz benim için önemli. Mesajlarınızı bekliyorum.

Ortalama da yüksekmiş. Kredi fazla gelebilir sana. Ben 12'de geçtim, 190 kredi geldi ortalamam da 70 falandı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bencede açık liseye geç ben Meslek lisesindeyim 10.sınıfım derslere pek odaklanmıyorum hafta 2 gün bütün bilişim dersleri oluyor ben genelde o 2 gün geliyorum diğer günler gelmiyorum haftaya sınavlar başlıyor o zaman geliceğim okula Derslerimi verip geçiceğim.

Selam. Seneye açık liseye geçmeyi düşünüyorum. Okul ortamından nefret ediyorum; insanları görmekten, iletişim kurmaktan nefret ediyorum. Derslerim ortalama bir seviyede, güncel olarak ortalamam 86.5 ve hedefim MSÜ. Planım seneye açık liseye geçmek, haftanın 4 günü dershaneye gitmek ve diğer 3 gün bir spor dalıyla uğraşmak. Bu konuda sizin tavsiye ve görüşleriniz benim için önemli. Mesajlarınızı bekliyorum.
Hocam benimde hedefim MSÜ bende açık liseye geçeceğim son durum ne geçtiniz mi?

Geri
Yukarı