11. sınıfta açık liseye geçsem kaç kredim olur?

1 yıldan kısa sürede olabilirsin tamamen senin şansına bağlı eğer 12 tane sınav seçme olayı kalkmazsa daha liselerin 1.dönemi bitmeden mezun olabilirsin.
dostum benim kredim 100 üstünde olurmu kayıt lar başlayınca geçiş yapıcamda 9-10 da 8 tane filan dersten kalmıştım toplam ama bazı arkadaşlarım 80 kredin anca olur filan dedi de meslek lisesine gittiğim için ondan tekrar soruyorum :)

Dostum benim kredim 100 üstünde olur mu kayıtlar başlayınca geçiş yapacağımda 9-10 da 8 tane filan dersten kalmıştım toplam ama bazı arkadaşlarım 80 kredin anca olur filan dedi de meslek lisesine gittiğim için ondan tekrar soruyorum :)

Türk dili ve edebiyatı dersi dışında kaldığın derslerden ek olarak bir sınava girmene gerek yok diye biliyorum. Doğru düzgün bir kitapçık sunmadıkları için tahmini söylüyorum.

İyi günler. Şu an meslek lisesi büro yönetimi 12 sınıf öğrencisiyim. Okul açıldığı zaman açık liseye geçmek gibi bir düşüncem var ama kredi mevzusu çok kafama takıldı. 9 ve 10 sınıfta kaldığım 7-8 ders var, bundan dolayı 80 90 kredim çıkar. Liseyi 1 seneden geç bitiririm diye korkuyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa tahmini kaç kredim olur sizce?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam sizin bu konu hakkında bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz :)
:)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı